Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ V Niedziela Zwykła – 10 LUTEGO 2019 R.

  1. Jutro przypada XXVII Światowy Dzień Chorego związany ze wspomnieniem NMP z Lourdes. Msza św. w intencji chorych i starszych naszych Parafian zostanie odprawiona o godz. 10.00. Po Mszy św. udzielimy sakramentu namaszczenia  chorych i specjalnego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem tzw. błogosławieństwa lourdzkiego.
  2. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  3. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
  4. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
  5. Wyrażamy wdzięczność naszym Paniom i Panom za uprzątniecie szopki i dekoracji bożonarodzeniowej.
  6. Informujemy, że w ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Gdańskie Seminarium Duchowne 946,38 zł. Za złożone na ten cel ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Za tydzień „taca inwestycyjna”  przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  7. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka: śp. Wanda Sikorska l. 88  z ul. Powstania Śląskiego i śp. Janina Dejewska l.84 z ul. Kopernika. Zmarłe parafianki i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu.
  9. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia, a uczniom, nauczycielom i katechetom owocnego wypoczynku w czasie ferii. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz