Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 CZERWCA 2018 R.

 1. Serdecznie witamy w naszej parafii wszystkich przebywających na wakacjach i urlopach i życzymy błogosławionego wypoczynku.
 2. Ostatnie nabożeństwa czerwcowe, w tym tygodniu będą do soboty o godz. 17.30. Bardzo dziękujemy tym, którzy regularnie i pobożnie uczestniczyli w tych nabożeństwach. Niech Najświętsze Serce Pana Jezusa darzy wszystkich potrzebnymi łaskami.
 3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  • w środę, 27.06 – wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy;
  • w czwartek, 28.06 – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
  • w piątek, 29.06 – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Św. Piotr jest patronem rybaków, marynarzy, portowców, stoczniowców i wszystkich ludzi morza. Zapraszamy w tym dniu na uroczystą Eucharystię o godz. 8.30 i 18.00.
 4. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach nabożeństwa czerwcowego.
 5. W czwartek zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00, w czasie której pożegnamy Ks. Marcina, który od 1 lipca br. rozpoczyna posługę duszpasterską w nowej parafii pw. św. Judy Tadeusza Apostoła w Gdańsku Łostowicach. Nowego wikariusz Ks. Pawła Jakimcio powitamy na Mszach św. w następną niedzielę – 1 lipca.
 6. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 7. Informujemy, że w miniona niedzielę zebraliśmy na malowanie elewacji tylnej ściany kościoła  6333 zł. Za zrozumienie i  wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 8. W następną niedzielę zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne.
 9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
 10. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje Mszy św. Intencje można zamawiać w biurze parafialnym lub w zakrystii po Mszy św.
 11. W następną niedzielę zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne.
 12. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, udanego, słonecznego tygodnia, a dzieciom i młodzieży oraz nauczycielom dobrych wakacji.  Szczęść Boże!

Dodaj komentarz