Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 01 LIPCA 2018 R.

 1. Serdecznie witamy w naszej parafii wszystkich Gości przebywających na wakacjach i urlopach i życzymy błogosławionego wypoczynku.
 2. Równie gorąco witamy w naszej parafii Ks. Pawła Jakimcio, któremu życzymy wielu łask Bożych, owocnego duszpasterzowania oraz by dobrze czuł się w naszej wspólnocie. Szczęść Boże.
 3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  • we wtorek, 03.07 – święto św. Tomasza, apostoła;
  • w piątek, 06.07 – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
 4. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 5. W tym tygodniu przypada I-czwartek, I-piątek  i I-sobota miesiąca.
 6. W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
 7. Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w piątek o godz. 7.00 i 18.00.
 8. Nabożeństwo I-piątkowe po Mszy św. o godz. 7.00 i o godz. 17.00.
 9. W piątek okazja do spowiedzi św. przed porannymi Mszami i od godz. 17.00 – 18.30.
 10. W I -sobotę miesiąca o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I-sobotnie.
 11. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w I-sobotę o godz. 7.30 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic a o godz. 8.30 na Mszę św. w intencji  tej wspólnoty.
 12. Chorych z posługą sakramentalną Ks. Kazimierz i Ks. Proboszcz odwiedzą w piątek od godz. 9.30 a Ks. Paweł (chorych, których odwiedzał dotychczas Ks. Marcin) w następnym miesiącu (ze względu na urlop).
 13. Pielgrzymów, którzy brali udział w ubiegłorocznej pielgrzymce do Fatimy z Ks. Kazimierzem oraz wszystkich chętnych zapraszamy w środę 4 lipca po Mszy św. wieczornej do salki na plebanii na projekcję filmu – pamiątki z tej pielgrzymki.
 14. W dniu dzisiejszym przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
 16. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasi Parafianie: śp. Irena Filuk l.94 z ul. Korczaka oraz śp. Józef Pasiek l.82 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Polećmy Ich i wszystkich naszych  zmarłych  Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…
 17. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, słonecznego tygodnia.  Szczęść Boże!

Dodaj komentarz