Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ Ogłoszenia ~ XIV Niedziela Zwykła – 9 Lipca 2017r.

 1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
 2. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 3. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 4. W czwartek 13 lipca przypada dzień czuwania fatimskiego. Ulegnie nieco zmianie dotychczasowy program tego nabożeństwa. W nowym programie uroczysta Msza św. o godz. 19.00, po Mszy św. ok. godz. 20.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec Fatimski ( jedna część) a o godz. 20.30 Apel Jasnogórski i procesja wokół kościoła z figurą Pani Fatimskiej. Na procesje przynieśmy ze sobą świece. Serdecznie zapraszam. Po Mszy św. sprawowanej o godz. 18.00 modlitwę różańcową do godz. 19.00 poprowadzą IX Roża , Apostolstwo Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci.
 5. Spotkanie dla pielgrzymów wyjeżdzających do Fatimy odbędzie się w czwartek po Mszy św. sprawowanej o godz. 18.00 w salce na plebanii.
 6. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30
 7. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
 • we wtorek -Święto Św. Benedykta, Opata, Patrona Europy
 • w środę – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
 • w czwartek – wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
 • w sobotę – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
 1. W ubiegła niedziele zebraliśmy do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne 1080,65 zł.Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 2. W korytarzu zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę.
 3. Informujemy, że ogłoszenia i wszelkie informacje są dostępne także na naszej parafialnej stronie internetowej, która wznowiła swoją działalność. Strona jest jeszcze w budowie. Wszelkie uwagi nt. strony mile widziane. Adres strony: parafiaredlowo. pl
 4. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka: śp. Helena Chmielewska l. 77 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 5. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, słonecznego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz