Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ Ogłoszenia ~ XV Niedziela Zwykła – 16 Lipca 2017r.

 1. Bardzo serdecznie witamy Gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
 2. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy tak licznie uczestniczyli w miniony czwartek w nabożeństwie fatimskim.
 3. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Patronki MB Dobrej Śmierci. Po Mszy św. spotkanie w kościele.
 4. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 5. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 6. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30
 7. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
 • w czwartek (20.07) – wspomnienie Bł. Czesława, prezbitera,
 • w sobotę – (22.07)- święto św. Marii Magdaleny.
 1. W korytarzu zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę.
 2. Informujemy, że Parafia nasza zakupiła 3 zbiorniki 2500-litrowe na olej opałowy na zimę. Dzięki nim będziemy mogli jednorazowa kupić  więcej paliwa co oczywiście łączy się z wynegocjowaniem lepszej ceny. W najbliższym czasie musimy przygotować pomieszczenie na te zbiorniki, by odpowiadało przepisom BHP  i było bezpieczne. Zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie tych inwestycji. Ofiary złożone na tacę w następną niedzielę będą przeznaczone na pokrycie w/w kosztów. Będzie to tzw. „taca inwestycyjna”. Za zrozumienie i wszelkie ofiary już dzisiaj składamy serdeczne Bóg zapłać!
 3. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz