Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 SIERPNIA 2018 R.

 1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
 2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  • w poniedziałek: Święto Przemienienia Pańskiego
  • w środę: wspomnienie św. Dominika, prezbitera;
  • w czwartek: święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy;
  • w piątek: święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika;
  • w sobotę: wspomnienie: Św. Klary,
 3. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 4. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30
 6. W dniu dzisiejszym przed kościołem zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za złożone na ten cel ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać!”
 7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
 8. Przypominamy, że w dniach 28-30 września organizuje pielgrzymkę do Kodnia, Drohiczyna, Sokółki, Suchowoli, Gietrzwałdu, Hajnówki, Białowieży, Grabarki i Rostkowa. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.
 9. Organizujemy także pielgrzymkę do Turcji w terminie 10-17 listopada br. a w terminie 5-19 lutego 2019 r. do Argentyny i Brazylii – śladami Ojca św. Franciszka. Programy wywieszone są w gablotce i na stronie internetowej. Informacje i zapisy u ks. Proboszcza.
 10. LUX MED DIAGNOSTYKA zaprasza wszystkie Panie w wieku 50-69 lat na profilaktyczne, bezpłatne badania mammograficzne. Badania wykonywane są w specjalnym mammobusie i są finansowane przez NFZ. 8 i 9 sierpnia br. mammobus będzie na Palcu Kaszubskim a 10 sierpnia przy Auchan ul. Redłowska 41. Zachęcamy do skorzystania z tej inicjatywy w trosce o swoje zdrowie.
 11. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz