Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 SIERPNIA 2018 R.

 1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy wakacji i życzymy wszystkim Bożego wypoczynku.
 2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  • w poniedziałek: wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
  • we wtorek: wspomnienie św. Piusa X, papieża;
  • w środę: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej;
  • w piątek: święto Św. Bartłomieja, Apostoła;
  • w następną niedzielę: uroczystość NMP Częstochowskie.
 3. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Patronki MB Dobrej Śmierci.
 4. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła misyjnego
 5. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 6. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 7. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na „tacę inwestycyjną” przeznaczona na pokrycie kosztów malowanie elewacji naszego kościoła.
 9. Dziękujemy też Paniom z Koła misyjnego za przygotowanie wiązanek kwiatów i ziół na Uroczystość Wniebowzięcia NMP i za wszelkie złożone przy tej okazji ofiary przeznaczone na cele misyjne. Zebrano 2057,30 zł. Bóg zapłać!
 10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
 11. Przypominamy, że w dniach 28-30 września br. organizujemy pielgrzymkę autokarową do Kodnia, Drohiczyna, Sokółki, Suchowoli, Gietrzwałdu, Hajnówki, Białowieży, Grabarki i Rostkowa. Organizujemy także pielgrzymki do Turcji w listopadzie br. oraz do Argentyny i Brazylii w lutym 2019 r.
 12. Od najbliższego poniedziałku pragniemy wyczyścić i polakierować podesty oraz klęczniki ławek w naszym kościele. W związku z tym zwracamy się z prośbą o pomoc w tych pracach do Panów i wszystkich chętnych osób. Prace będziemy rozpoczynali codziennie przez najbliższy tydzień o godz. 9.00 i kończyli około godz. 17.00. Każde ręce chętne do pracy, chociażby na kilka godzin, mile widziane.
 13. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasza Parafianie śp. Ewa Pawłowska -Świst l.60 z ul. Korczaka i śp. Jerzy Piotrowicz z ul. Legionów. Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 14. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz