Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 SIERPNIA 2018 R.

 1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy wakacji i życzymy wszystkim Bożego wypoczynku.
 2. W dzisiejszą niedzielę w Uroczystość NMP Częstochowskiej zapraszamy jeszcze na Apel Jasnogórski o godz. 20.30 z towarzyszeniem naszej scholii parafialnej.
 3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  • w poniedziałek: wspomnienie św. Moniki
  • we wtorek: wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła;
  • w środę: wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
 4. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 5. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 6. W tym tygodniu przypada I-sobota miesiąca: o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I-sobotnie.
 7. Paweł odwiedzi chorych z posługa sakramentalna w sobotę od godz. 9.00 a Ks. Kazimierz i Ks. Proboszcz w następny piątek czyli 7 września.
 8. Wszystkich ministrantów i chętnych do służby przy ołtarzu Ks. Paweł zaprasza na pierwsze powakacyjne spotkanie w sobotę tj. 1 września o godz. 15.00 przy kościele.
 9. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w sobotę 1.września o godz. 7.30 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic a o godz. 8.30 na Mszę św. w intencji  tej wspólnoty. Po Mszy św. spotkanie Zelatorów w salce na plebanii.
 10. Już dziś informujemy, że Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum zostanie odprawiona w następny poniedziałek tj. 3.09.br. o godz. 8.00, a dla uczniów szkół średnich o godz. 18.00.
 11. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone w ubiegła niedzielę ofiary na tacę inwestycyjną przeznaczone na spłatę kosztów malowanie elewacji naszego kościoła. Zebraliśmy 7043,33 zł. Bóg zapłać!
 12. Serdecznie dziękujemy Panom: Przemkowi Gora, Patrykowi Zybert, Janowi Kriesel, Tomaszowi Skodowskiemu, Dariuszowi Żurek, Lechowi Rokickiemu, Adamowi Cieślickiemu, Marianowi Buzak, Tomaszowi Palmąka, Rafałowi Narajczyk i ministrantom za prace przy czyszczeniu i lakierowaniu podestów oraz klęczników ławek w naszym kościele. Paniom gorąco dziękujemy za gruntowne wysprzątanie kościoła po tych pracach. Bóg zapłać!
 13. W następną niedzielę zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne.
 14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
 15. Przypominamy, że w dniach 28-30 września br. organizujemy pielgrzymkę autokarową wschodnią ścianą Polski. Organizujemy także pielgrzymki do Turcji w listopadzie br. oraz do Argentyny i Brazylii w lutym 2019 r.
 16. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz