Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ Ogłoszenia ~ XXII Niedziela zwykła – 3 Września 2017r.

 1. W dniu jutrzejszym rozpoczynamy nowy rok szkolny. Msze św. na rozpoczęcie roku zostaną odprawione wg następującego porządku:
  • dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów wraz z rodzicami i nauczycielami jutro tj. w poniedziałek o godz. 8.00. Spowiedź od godz. 7.30.
  • dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych również jutro o godz. 18.00. Spowiedź od godz. 17.30.
  • w związku z rozpoczęciem roku szkolnego  Msza św. w poniedziałek o godz. 8.30 zostanie przesunięta na godz. 8.45.
 1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 2. W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
 3. W piątek przypada Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu na wszystkich Mszach Świętych ponowimy Akt Poświecenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi.
 4. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 5. W sobotę o godz. 17.00 modlitwa wstawiennicza.
 6. W korytarzu zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę. Zachęcamy do lektury.
 7. Informuje, że od następnego tygodnia biuro parafialne będzie czynne według następującego porządku:
  • w poniedziałek od godz. 16.45 -17.45
  • we wtorek i w czwartek od godz. 9.00- 10.00
  • w środę – nieczynne
  • w piątek od godz. 19.00-20.00.
 8. Zachęcamy gorąco do udziału w pielgrzymce autokarowej do Gietrzwałdu, Niepokalanowa, Gidli, Częstochowy, Leśniowa i Torunia w dniach od 10-12 września (niedziela – wtorek). Koszt 300 zł. By pielgrzymka mogła się odbyć potrzeba jeszcze kilku osób. Zapisy do wtorku w zakrystii.
 9. Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych „Szkółka Sobotnia” przy parafii Franciszkanów w Gdyni zaprasza te osoby wraz z rodzicami na spotkania w każdą sobotę o godz. 16.00.
 10. W dniu dzisiejszym przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za złożone na ten cel ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 11. W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Michał Pęgowski l. 85 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Polećmy Jego i wszystkich naszych  zmarłych  Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…
 12. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia, a uczniom, nauczycielom i katechetom owocnego nowego roku szkolnego. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz