Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 WRZEŚNIA 2018 R.

 1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 2. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 3. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 4. Od następnego poniedziałku rozpoczniemy miesiąc październik. Już dziś informujemy, że Nabożeństwo Różańcowe będzie w dni powszednie: dla dorosłych o godz.17.30, dla dzieci we wtorki i piątki o godz. 16.30 a dla młodzieży we wtorki i piątki o godz.17.30. W niedzielę Różaniec Rodzinny o godz. 17.30.
 5. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  • w czwartek: wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, prezbitera;
  • w piątek: wspomnienie Św. Wacława, męczennika;
  • w sobotę: wspomnienie Św. Archaniołów: Michała, Gabriela, i Rafała.
 6. Pielgrzymi wyjeżdzający do Sokółki i Kodnia zbiorą się w przyszły piątek tj. 28 września o godz.6.00 przy przystanku, skąd wyjadą na szlak.
 7. Spotkanie Grupy Miłosierdzia we wtorek po wieczornej Mszy św. w salce na plebanii. Serdecznie zapraszamy.
 8. Wyrażamy wdzięczność za złożone w minioną niedzielę ofiary na „tacę inwestycyjną” przeznaczone na pokrycie kosztów  malowanie elewacji naszego kościoła. Zebraliśmy 6603, 36 zł. Za wszelkie ofiary także te przesyłane na konto parafialne składamy serdeczne Bóg zapłać!
 9. Informujemy, że w biurze parafialnym w godzinach urzędowania można zgłaszać intencje mszalne na 2019 rok.
 10. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach świętych oprawę muzyczną będzie tworzyć nasza redłowska schola parafialna. Po każdej Mszy, przed kościołem, młodzież zbierać będzie ofiary do puszek na leczenie naszej parafianki, trzy i pół letniej Emilki Engler, której historię przybliżyliśmy w dzisiejszym numerze gazetki Miłosierdzie. Dodatkowo zapraszamy na krótki koncert uwielbieniowy w tym samym dniu po Mszy Świętej o godz. 10:00.
 11. Zachęcamy do czytania prasę katolickiej.  Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 12. Wolontariusze Hospicjum Św. Wawrzyńca w Gdyni w dniu dzisiejszym przy wyjściu z Kościoła rozprowadzają kalendarze na 2019 r. Ofiary zebrane przy tej okazji są przeznaczone na utrzymanie Hospicjum.
 13. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz