Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 LISTOPADA 2018 R.

 1. Różaniec z wypominkami za naszych zmarłych w miesiącu listopadzie będziemy odmawiać o godz.17.30. Wypominki można składać jeszcze podczas kolekty albo w zakrystii lub w biurze parafialnym. Wspólnota Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci zaprasza w listopadzie w dni powszednie na Drogę Krzyżową w intencji zmarłych o godz. 7.30.
 2. W następną niedzielę 11-listopada przypada 100-rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapraszamy serdecznie do modlitwy za Ojczyznę zwłaszcza na Mszy św. o godz. 10.00. Wywieśmy na naszych domach i blokach flagi narodowe!
 3. W następną niedzielę, na wszystkich Mszach św. będziemy gościli w naszej parafii Ks. Jana Wójcika, misjonarza z Ukrainy, który posługiwał w naszej parafii. Ks. Jan skieruje do nas Słowo Boże a po mszach będzie zbierała ofiary na cele swojej parafii.
 4. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy przeżywać:
 • W piątek – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
 • W sobotę – wspomnienie św. Leona Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła,
 1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i o godz. 18.00.
 2. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji NSPJ z prośbą o Jej dobre owoce.
 3. Wspólnotę biblijno-modlitewną „Marana tha” zapraszamy na spotkanie w czwartek po Mszy św. wieczornej, na godz. 19.00 do salki przy plebanii.
 4. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 5. Cotygodniową prasę katolicką:  Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 6. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na Dzień Skupienia dzieci, małżeństw i dorosłych w sobotę 10.11. Br. od godz. 10.00-14.00. W programie Msza św. agapa i zajęcia w grupach.
 7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie śp. Jadwiga Nowak l. 86 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej i śp. Helena Potrac l.99 z ul. Korczaka. Je i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu.
 8. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz