Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 LISTOPADA 2018 R.

 1. W dniu dzisiejszym wyrażamy Panu Bogu wdzięczność za 100 lat niepodległości naszej Ojczyzny.
 2. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Ks. Jana Wójcika, misjonarza z Ukrainy, który posługiwał w naszej parafii. Wyrażamy Ks. Janowi wdzięczność za skierowane do nas Słowo Boże a po Mszy  Jan przy wyjściu z kościoła  będzie zbierała ofiary na cele swojej parafii.
 3. Ostatni w tym roku Różaniec z wypominkami za naszych zmarłych dzisiaj o godz.17.30. Wspólnota Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci zaprasza w listopadzie w dni powszednie na Drogę Krzyżową w intencji zmarłych o godz. 7.30.
 4. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
 • w poniedziałek- wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
 • we wtorek – wspomnienie pierwszych świętych męczenników Polski;
 • w piątek – wspomnienie NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia;
 • w sobotę – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
 1. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-komunii św. odbędzie się w środę o godz. 19.00 w kościele. Obecność rodziców obowiązkowa.
 2. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 3. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji NSPJ  z prośbą o jej dobre owoce.
 4. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 5. W następną niedzielę comiesięczna zbiórka na tacę inwestycyjną przeznaczoną-tym razem na zakup oleju opałowego na ogrzewanie kościoła. Za zrozumienie i wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 6. Cotygodniową prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie –Numer Jubileuszowy (50-ty) można nabyć przy wyjściu z kościoła. Przy tej okazji Ks. Proboszcz bardzo gorąco dziękuje wszystkim czytelnikom a przede wszystkim Redaktorowi Naczelnemu Ks. Kazimierzowi i drukującym pisemko  Państwu Katarzynie i Adamowi Lipińskim.
 7. Już dzisiaj informujemy, że na rozpoczęcie Adwentu w sobotę 1 grudnia 2018r. o godz. 19:00 w naszym Kościele odbędzie się nabożeństwo ku czci Bogurodzicy.
  Akatyst ku czci Niepokalanej jest pełną szacunku rozmową, w której szukać możemy umocnienia. Oprawę modlitwy wykona Schola In Domino. Serdecznie zapraszamy Parafian i Gości.
 8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka śp. Anna Nowak l.83 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Ją i wszystkich naszych zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
 9. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz