Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ Ogłoszenia ~ XXXII Niedziela zwykła – 12 Listopad 2017r.

 1. Różaniec z wypominkami za naszych zmarłych dzisiaj i w poniedziałek o godz.17.30. Wspólnota Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci zaprasza w listopadzie w dni powszednie na Drogę Krzyżową w intencji zmarłych o godz. 7.30.
 2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
 • w poniedziałek- wspomnienie pierwszych świętych męczenników Polski;
 • w czwartek – wspomnienie NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia;
 • w piątek- wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;
 • w sobotę – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy, męczennicy.
 1. Przypominamy, że osoby zaopatrzone w pisemną zgodę Ks. Proboszcza roznoszą na terenie naszej parafii poświęcone opłatki wigilijne. Ofiary złożone przy tej okazji będą w całości przeznaczone na cele inwestycyjne (remont plebanii i elewację tylnej części kościoła). W opłatki będzie można także zaopatrzyć się w zakrystii lub w biurze parafialnym.
 2. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 3. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji NSPJ  z prośbą o jej dobre owoce.
 4. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 5. W następną niedzielę za tydzień comiesięczna zbiórka na tacę inwestycyjną -tym razem na pokrycie kosztów oleju opałowego na ogrzewanie kościoła. Zakupiliśmy paliwo grzewcze za cenę 21 tyś. 122 zł. Za zrozumienie i wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 6. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 7. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz