Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 LISTOPADA 2018 R.

 1. Wspólnota Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci zaprasza w listopadzie w dni powszednie na Drogę Krzyżową w intencji zmarłych o godz. 7.30.
 2. W poniedziałek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci, po Mszy św. spotkanie w salce na plebanii.
 3. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego. Po Mszy św. spotkanie w salce na plebanii.
 4. Spotkanie dla Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa i wszystkich Panów, którzy chcieliby włączyć się do tej wspólnoty odbędzie się we wtorek o godz. 18.00 w salce na plebanii.
 5. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 6. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji NSPJ z prośbą o jej dobre owoce.
 7. Wspólnotę biblijno-modlitewną „Marana tha” zapraszamy na spotkanie w czwartek po Mszy św. wieczornej, na godz. 19.00 do salki na plebanii.
 8. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 9. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy przeżywać:
 • we wtorek – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana;
 • w środę – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny;
 • w czwartek – wspomnienie Św. Ceceli, dziewicy i męczennicy;
 • w sobotę – wspomnienie św. męczenników koreańskich;
 • w przyszła niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
 1. Poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do I-komunii św. będzie w następną niedzielę tj. 25.11.br na Mszy św. o godz. 11.30.
 2. W dniu dzisiejszym na sumie parafialnej o godz.10.00 zostaną /zostały poświęcone opłatki wigilijne, w które będzie można się zaopatrzyć w zakrystii lub w biurze parafialnym. Ofiary złożone przy tej okazji będą w całości przeznaczone na cele inwestycyjne.
 3. Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na „tacę inwestycyjną” –przeznaczone na pokrycie kosztów oleju opałowego na ogrzewanie kościoła.
 4. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego, Niedzieli, i naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 5. Za dwa tygodnie tj. 2 grudnia rozpoczniemy Adwent. Msze św. roratnie będą w naszej parafii o godz. 6.30. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci przynoszą na roraty lampiony, które można wykonać w domu albo od następnej niedzieli zakupić w przy wyjściu z kościoła.
 6. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz