Ogłoszenie Duszpasterskie 28.06.2020

1. Serdecznie witamy w naszej parafii wszystkich Gości przebywających na wakacjach i urlopach i życzymy błogosławionego wypoczynku.
  2. Do wtorku zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy tak pobożnie uczestniczyli w tym nabożeństwie przez cały miesiąc. Bóg zapłać!
    • w poniedziałek – uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła
    • w piątek – święto św. Tomasza, apostoła.
  4. W środę Nowenna  do M B Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  5. Braci z Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa i chętnych Panów zapraszamy w środę na Mszę św. o godz. 18.00 a potem na spotkanie w salce na plebanii.
  6. W tym tygodniu przypada I-czwartek,  I-piątek  i I-sobota miesiąca.
  7. W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
  8. Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w piątek  o godz. 7.00 i 18.00.
  9. Nabożeństwo  I-piątkowe po Mszy św. o godz. 7.00 i o godz. 17.00.
  10. W piątek okazja do spowiedzi św. przed porannymi Mszami i od godz. 17.00 – 18.30.
  11. W I -sobotę miesiąca o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I-sobotnie.
  12. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w I-sobotę  o godz. 7.30 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic a o godz. 8.30 na Mszę św. w intencji  tej wspólnoty.
  13. Chorych z posługą sakramentalną Ks. Kazimierz i Ks. Proboszcz odwiedzą w piątek od godz. 9.00 a Ks. Paweł  w sobotę o godz.9.00.
  14. Informujemy, że projekcja filmu pt. „Najświętsze Serce Jezusa”, która nie  odbyła się w marcu z powodu koronawirusa została przełożona na piątek 3 lipca br. Film zostanie wyświetlony w Gdyńskim Centrum Filmowym o godz. 12.00 i 20.00 tak jak zamówiliśmy bilety przed pandemią.
  15. W poniedziałek swoje imieniny obchodzi ks. Paweł. Msza św. w intencji solenizanta zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 18.00.
  16. W następną niedzielę przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne.  Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  17. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą gazetkę Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
  18. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Teresa Trąbicka          l. 83 z ul. Hallera i śp. Andrzej Chmiel l.64 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej. Polećmy Ją i wszystkich naszych  zmarłych  Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…
  19. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, słonecznego tygodnia, a dzieciom, młodzieży i pedagogom dobrych wakacji.  Szczęść Boże!