Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ Ogłoszenia ~ XXXI Niedziela zwykła – 5 Listopad 2017r.

 

 1. Różaniec z wypominkami za naszych zmarłych w miesiącu listopadzie będziemy odmawiać o godz.17.30. Wypominki można składać jeszcze podczas kolekty albo w zakrystii lub w biurze parafialnym. Wspólnota Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci zaprasza w listopadzie w dni powszednie na Drogę Krzyżową w intencji zmarłych o godz. 7.30.
 2. W sobotę 11-listopada przypada 99-rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 8.30 i 18.00. Zapraszamy serdecznie do modlitwy za Ojczyznę zwłaszcza na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00. Wywieśmy na naszych domach i blokach flagi narodowe!
 3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy przeżywać:
 • w czwartek – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
 • w piątek– wspomnienie św. Leona Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła,
 • w sobotę – wspomnienie Św. Marcina z Tours, biskupa
 1. W dniu dzisiejszym na sumie parafialnej o godz.10.00 zostaną /zostały poświęcone opłatki wigilijne, które od poniedziałku będą roznosić do naszych domów i mieszkań osoby zaopatrzone w pisemną zgodę Ks. Proboszcza. Ofiary złożone przy tej okazji będą w całości przeznaczone na cele inwestycyjne (remont plebanii i elewację tylnej części kościoła).
 2. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i  w ramach różańca o godz. 17.30.
 3. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji NSPJ z prośbą o Jej dobre owoce.
 4. Wspólnotę biblijno-modlitewną „Marana tha” zapraszamy na spotkanie w czwartek po Mszy św. wieczornej, na  19.00 do salki przy plebanii.
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 6. W sobotę o godz. 17.00 zapraszamy na modlitwę wstawienniczą.
 7. Cotygodniową prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 8. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary składane z racji wypominek. Informujemy, że z tych funduszy został zakupiony m.in. krzyż z informacją o godzinach Mszy św. w naszej parafii, który został zamocowany na ścianie kościoła. Koszt krzyża – to 1700 zł. Bóg zapłać!
 9. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

 

 

Dodaj komentarz