Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Życzenia Boże Narodzenie 2019

Drodzy Parafianie!
„Eucharystia daje życie” to hasło tegorocznego roku duszpasterskiego, który rozpoczął się adwentem. Przez ostatnie ponad 3 tygodnie przygotowywaliśmy się, by w nas i naszych najbliższych na nowo narodził się Syn Boży. Przez adwentowe czuwanie, poranne roraty, rekolekcje, sakrament pokuty staraliśmy się rozświetlać mroki naszego życia i nadawać mu Bożego smaku, by do naszej parafii, do serc wszystkich ochrzczonych mieszkańców Redłowa i całego świata przybył tak jak przed dwoma tysiącami lat – Mesjasz Pan.

Pragnę przy tej okazji bardzo serdecznie podziękować Wam Kochani Parafianie za liczny udział w rekolekcjach adwentowych. Słowa ogromnej wdzięczności kieruję także do dorosłych oraz przedstawicieli dzieci i młodzieży za przepiękny przykład jaki daliście uczestnicząc codziennie we Mszy św. roratniej. Chylę czoła przed wszystkimi, którzy skorzystali z łaski Bożego Miłosierdzia w sakramencie pokuty i pojednania. Wyrażam wdzięczność naszym kapłanom za wszelką posługę przy adwentowym przygotowaniu nas do Bożego Narodzenia.                                                                                                               

Drodzy Parafianie!                                                                                                                                                       Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę Wam życzyć wiele radości wypływającej z tej Radosnej Nowiny że, Bóg dziś na nowo zamieszkał wśród nas. Niech maleńki Jezus w  tą naszą trudną codzienność wniesie r a d o ś ć, m i ł o ś ć a przede wszystkim n a d z i e j ę. Wpatrujmy się w to Boże Dziecię, podziwiajmy i wychwalajmy Je, a przede wszystkim wsłuchujmy się w Jego głos!

Dzielmy się na co dzień Miłością, którą On jest dla każdego z nas. Przeżyjmy te Święta wśród najbliższych w pełnej życzliwości, rodzinnej atmosferze. Wlewajmy chrześcijańską nadzieję w serca tych wszystkich, którzy są w te dni z dala od najbliższych, w serca wszystkich chorych, samotnych, czy opuszczonych. Boże Dziecię błogosław Ojczyznę miłą – nasz Polski Dom!  A Maryja niech otacza nas płaszczem swojej macierzyńskiej opieki w Nowym 2020 Roku! Wszystkim życzę Wesołych Świąt i pełnego Bożej Łaski Nowego Roku.

Ks. Proboszcz z Kapłanami: Ks. Kazimierzem i Ks. Pawłem

Dodaj komentarz