~ INTENCJE MSZALNE ~ 19.01.2019 – 26.01.2020 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 19.01.   7.00 +Franciszek(on) Kawalec -10 r. śm. oraz ++rodzice z obojga str P N
  8.30 +Jadwiga, +Michał, +Henryk i ++dziadkowie z obojga stron K P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +Anna Peplińska (greg. 19) N K
13.00 O Boże błog., potrzebne łaski dla Roberta z okazji 5-urodzin

Chrzest św.: Sofia Mjalsi

K P
18.00 Dziękczynna z prośbą o łaskę wiary, sakrament małżeństwa i dary Ducha Św., opiekę MB dla Wiktorii – z okazji 28-urodzin N K
Poniedziałek

20.01.

  7.00 +Anna Peplińska (greg. 20) P P
  8.30 +Zygmunt Gardulski – I rocz. śmierci K N
16.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci N
Wtorek

21.01.

  7.00 ++Babcie: Maria Dąbrowska i Wiktoria Kraśniewska N N
  8.30 +Anna Peplińska (greg. 21) K N
16.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego N
Środa

22.01.

  7.00  +Gerard – 14 rocz. śmierci K K
  8.30 +Anna Peplińska (greg. 22) N K
16.00 +Teresa Iwaszczuk – w 3 r. śm. oraz rodzice z obojga stron K
Czwartek

23.01

  7.00 ++Babcie i ++Dziadkowie z obojga str. i o nawrócenie dla Niny N N
  8.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące K N
16.00 +Anna Peplińska (greg. 23) N
Piątek

       24.01.

  7.00

W intencji zaprzestania zabijania dzieci nienarodzonych

K K
  8.30 +Bożena Buksza i +Gerard Kurowski N K
16.00 +Anna Peplińska (greg. 24) K
Sobota

 25.01.

 

  7.00 +Antonina Kasperska – w 30 dniu po śmierci N N
  8.30 +Jan, +Lucyna Waszczuk i dziadkowie z obojga stron K N
18.00 +Anna Peplińska (greg. 25) N K
Niedziela 26.01.   7.00 +Michał Plejewski – z okazji urodzin  K N
  8.30 +Henryk Nowak –w 10 r. śm. i ++rodzice z obojga stron N K
10.00 Suma – za Parafian K N
11.30 +Anna Peplińska (greg. 26) N K
13.00 O Boże błog., potrzebne łaski dla Magdy Mioskowskiej z okazji 23 – urodzin   / Chrzest św.: Laura Guzińska K N
18.00 +Irena Loroch – w 2 rocz.śmierci N K

 

~ INTENCJE MSZALNE ~ 12.01.2019 – 19.01.2020 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 12.01.   7.00 +Józef Czajka – int od Marianny, Krystyny i Andrzeja Matyja i od dzieci P N
  8.30 +Bernard Pruśniewski N P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 ++rodzice: Marian i Anna Dziedzic oraz ++bracia: Stanisław i Krzysztof N K
11.30 +Tadeusz Szcześniak P
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące /Chrzest: Irena Maria Sychowska K P
18.00 +Anna Peplińska (greg. 12) N K
Poniedziałek

13.01.

  7.00 +Anna Peplińska (greg. 13) K K
  8.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące N K
16.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP P
Wtorek

14.01.

  7.00 +Jadwiga Kotwica P P
  8.30 +Anna Peplińska (greg. 14) N P
16.00 +Władysław Trociuk K
Środa

15.01.

  7.00  +Zbigniew Kotwica K K
  8.30 +Anna Peplińska (greg. 15) P K
16.00 Zbiorowa: 1) Irena i +Jan Pilarscy; 2) +Jan Cwajgart -4r. śm. N
Czwartek

16.01

  7.00 N N
  8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Teresy z okazji 87 -urodzin P N
16.00 +Anna Peplińska (greg. 16) K
Piątek

       17.01.

  7.00

+Józef Czajka – w miesiąc po śmierci

P P
  8.30  +Anna Peplińska (greg. 17) N P
  8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla Ks. Kazimierza – z okazji urodzin K
16.00 +Teresa i +Leon Fenscy K
Sobota

 18.01.

 

  7.00 o Boże błog. dla Sebastiana, Jarosława, Agnieszki, Krzysztofa i Mikołaja N N
  8.30 ++rodzice: Genowefa i Marceli K N
18.00 +Anna Peplińska (greg. 18) P K
Niedziela 19.01.   7.00 +Franciszek(on) Kawalec -10 r.śm. oraz ++rodzice z obojga str P N
  8.30 +Jadwiga, +Michał, +Henryk i ++dziadkowie z obojga stron K P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +Anna Peplińska (greg. 19) N K
13.00 O Boże błog., potrzebne łaski dla Roberta z okazji 5-urodzin

Chrzest św.: Sofia Mjalsi

K P
18.00 Dziękczynna z prośbą o łaskę wiary, sakrament małżeństwa i dary Ducha Św., opiekę MB dla Wiktorii – z okazji 28-urodzin N K

~ INTENCJE MSZALNE ~ 05.01.2019 – 12.01.2020 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 05.01.   7.00 +Jan, +Gerard, +Piotr N P
  8.30 +Alicja i +Stanisław Porwisiak K N
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Anna Peplińska (greg. 5) N P
13.00 O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Zofii K N
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski dla Beaty i Krzysztofa – z okazji 36 rocz. ślubu. M K
Objawienie Pańskie

06.01.

  7.00 +Jan i +Jerzy Szabłowscy P K
  8.30 +Jan Jachlewski N P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +Anna Peplińska (greg. 6) N K
13.00 +Mieczysław Albrychowicz –w 8 r. śm., ++rodzice z obojga stron oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny K P
18.00 +Urszula Zabielska oraz ++babcie i +dziadkowie z obojga stron K N
Wtorek

07.01.

  7.00 +Jolanta -11 rocz. śm. N N
  8.30 +Zdzisław Ratyński, ++ z rodz. Ratyńskich, +Tadeusz KAROL P N
16.00 +Anna Peplińska (greg. 7) K
Środa

08.01.

  7.00  +Agnieszka i +Stefan Kała oraz +Leon Hoppa K K
  8.30 +Anna Peplińska (greg. 8) P K
16.00 +Benedykt Mudlaf N
Czwartek

09.01

  7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące N N
  8.30 +Anna Peplińska (greg. 9) K N
16.00 Za ++ z rodziny Halagiera i Wereszczyńskich P
Piątek

       10.01.

  7.00

+Józef Przytarski, ++rodzice z obojga stron, ++rodzeństwo oraz w pewnej intencji

P P
  8.30  Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski, opiekę Matki Boskiej dla Danuty Reuther N P
18.00 +Anna Peplińska (greg.10) K
Sobota

 11.01.

 

  7.00 +Manfred Kruszyński K K
  8.30 +Ewa Aniołkowska – 2 rocz. śmierci N K
18.00 +Anna Peplińska (greg. 11) P
Niedziela 12.01.   7.00 +Józef Czajka – int od Marianny, Krystyny i Andrzeja Matyja i od dzieci P N
  8.30 +Bernard Pruśniewski N P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 ++rodzice: Marian i Anna Dziedzic oraz ++bracia: Stanisław i Krzysztof N K
11.30 +Tadeusz Szcześniak P
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące K P
18.00 +Anna Peplińska (greg. 12) N K

~ INTENCJE MSZALNE ~ 29.12.2019 – 05.01.2020 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 29.12.   7.00 O zdrowie dla Agatki P K
  8.30 +Jan Chodura K P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +Jerzy N K
13.00 O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Zofii;  Chrzest św.: Kaja Ławicka i Karolina Szufarska N P
18.00 +Piotr Zabielski (greg. 29) K N
Poniedziałek

30.12.

  7.00 O zdrowie dla Agatki K K
  8.30 +Marianna –w 33 r. śm. i ++ z rodziny Ratyńskich N K
  8.30 +Irena Wójcik – w miesiąc po pogrzebie P
18.00 +Piotr Zabielski (greg. 30) N
Wtorek

31.12.

  7.00 O zdrowie dla Agatki N N
  8.30 O Boże błog. dla Jubilatów w 53 rocz. małżeństwa i o Boże błog. dla Sylwestry K N
18.00 O Dary Ducha św., Boże prowadzenie i zdrowie dla Moniki i syna z rodziną P W
Bożej Rodzicielki 

    01.01.2020 

  7.00  +Jarosław Żabicki – w 3 rocz. śmierci K N
  8.30 +Ks. Kan. Wiesław Stolc N P
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Czesław Lachowicz i +Krystyna Kucner N P
13.00 +Małgorzata, +Jan, +Józef (on) Maciejewscy i +Marian Deńczyk P K
18.00 +Anna Peplińska (greg. 1) K N
Czwartek

02.01.2020

  7.00 +Danuta Kowalczyk P P
  8.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące N P
  8.30 +Anna Peplińska (greg. 2) K
16.00 Dziękczynna za Intronizację NSPJ z prośbą o Jej dobre owoce w Ojczyźnie  i na świecie oraz o świętość dla kapłanów P N
Piątek

        03.01.

  7.00

+Genowefa i +Maria

N P
  8.30  O Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB dla IX Róży Różańcowej P W
16.30 +Sławomir Woratyński – w rocz. śmierci N N
18.00 +Anna Peplińska (greg. 3) K P
Sobota

 04.01.

 

  7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP K K
  8.30 W intencji Wspólnoty Żywego Różańca św. P K
18.00 +Anna Peplińska (greg. 4) N
Niedziela 05.01.   7.00 +Jan, +Gerard, +Piotr N P
  8.30 +Alicja i +Stanisław Porwisiak K N
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Anna Peplińska (greg. 5) N P
13.00 O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Zofii K N
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski dla Beaty i Krzysztofa – z okazji 36 rocz. ślubu. P K

~ INTENCJE MSZALNE ~ 22.12.2019 – 29.12.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 22.12.   7.00 +Zofia Para K W
  8.30 +Eufemia, i +Jan oraz +Ewa – w 3 rocz. śmierci N W
10.00 Suma – za Parafian P W
11.30 +Jerzy Barski – w 3 rocz. śmierci N W
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące B W
18.00 +Piotr Zabielski (greg. 22) K W
Poniedziałek

23.12.

  6.30 O łaskę wiary i nawrócenie dla Marcina i Sebastiana N W
  8.30 +Jerzy Szabłowski – int. od sąsiadów P W
18.00 +Piotr Zabielski (greg. 23) K W
Wtorek

24.12.

  7.00 +Jerzy Szabłowski P W
  8.30 +Piotr Zabielski (greg. 24) K W
16.00 O zdrowie dla Agatki N
24.00 +Maria Gajewska – 18 rocz. śm. P
24.00 +Gerarda Marciński K
24.00 +Stanisław (on) Antoniak – 30 rocz. śm. N
Boże Narodzenie 

       25.12.

  8.30 +Piotr Zabielski (greg. 25) K
10.00 Suma – za Parafian P
11.30 +Stanisław (on) Białek i ++rodzice z obojga stron N
13.00 +Jarosław Konkel,+Henryk(on) Zaremba i ++rodzice z obojga str.  P
18.00 Dziękczynna za wszelkie łaski i ocalenie w 2018 roku z prośbą o dalsze Boże błog. dla członków rodzin: Miętkich, Czapiewskich, Gronczewskich i Napiątków.  N
II Dzień Bożego Narodzenia 26.12.   7.00 +Irena Wójcik – intencja od Janki i Andrzeja N
  8.30 ++rodzice, +Marianna, +Kazimierz, ++rodzeństwo, ++Dziadkowie, +Gizela, +Genowefa K
10.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla Kazimiery i Huberta  Lanieckich, – z okazji 50 rocz. ślubu, z prośbą o zdrowie dla rodziny P
11.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i  potrzebne łaski dla Teresy i Jana – z okazji 64 rocz. ślubu N
13.00 +Paweł, +Zdzisław- w 7 r. śm. (obaj); +Anastazja – w 1 r. śm.,  oraz ++rodzice z obojga stron/Chrzest św.: 1) Antoni Henryk Radkowski i 2)Leon Tunowski P
18.00 +Piotr Zabielski (greg. 26) K
Piątek

        27.12.

  7.00

O Boże błog. i światło Ducha św. dla Janusza i Jarosława

N N
  8.30  +Maria, +Jan, +Zbigniew, +Edmund K N
  8.30 +Zbigniew Antoni Filip – w miesiąc po śmierci P
18.00 +Piotr Zabielski (greg. 27) P
Sobota

 28.12.

 

  7.00 +Tadeusz Hryniewiecki–20r.śm.i+mama Matylda Brodzka 38r.śm P P
  8.30 +Piotr Zabielski (greg. 28) N P
  8.30 +Roman Szmelter – w miesiąc po śmierci K
18.00 +Zofia Kończak – 9 rocz. śm. N
Niedziela 29.12.   7.00 O zdrowie dla Agatki K N
  8.30 +Jan Chodura N P
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Jerzy N K
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące / Chrzest św.: Kaja Ławicka N P
18.00 +Piotr Zabielski (greg. 28) K

~ INTENCJE MSZALNE ~ 15.12.2019 – 22.12.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 15.12.   7.00 +Józef Pipka P K
  8.30 +Piotr Zabielski (greg. 15) N P
10.00 Suma – za Parafian R N
11.30 +Jadwiga i +Wojciech Drozdowscy N K
13.00 +Henryk Brzeziński K N
14.00 Ślubna: Kinga i Aleksander;  Chrzest św.: Gaja P
18.00 +Bronisław Kreft–5r. śm., +Zofią, +Zbigniew i Antoni Gilewscy K P
Poniedziałek

16.12.

  6.30 +Piotr Zabielski (greg. 16) N W
  8.30 O zdrowie i Boże błog. dla Emilki z okazji 5-tych urodzin P W
  8.30 +Danuta Antul – w miesiąc po śmierci P
18.00 W intencji Apost. MB Patronki Dobrej Śmierci K W
Wtorek

17.12.

  6.30 ++rodzice: Gertruda – w rocz. śm. i Jan oraz +brat Henryk N W
  8.30 +Piotr Zabielski (greg. 17) K N
  8.30 +Helena Mierska – w miesiąc po śmierci (patrz środa 20.00) N
18.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego P K
Środa 

       18.12.

  6.30 +Genowefa Szawerdo N W
  8.30 +Piotr Zabielski (greg. 18) P W
11.00 W intencji chorych i starszych  R W
16.30 O zdrowie dla Agatki N W
18.00 +Andrzej Kupczyk – intencja od sąsiadów P W
20.00 +Helena Mierska–int.od Biura Pogrzebow. „św. Józef” z Żukowa K W
Czwartek 19.12.   6.30 +Piotr Zabielski (greg. 19) N W
  8.30 +Tadeusz Wiśniewski, ++rodzice, ++rodzeństwo i ++krewni K P
18.00 +Edyta P K
Piątek

        20.12.

  6.30

+Bogumiła Jaguś

N W
  8.30  O Boże błog., światło Ducha św. i opiekę MB dla Aleksandry P K
18.00 +Piotr Zabielski (greg. 20) K N
Sobota

 21.12.

 

  6.30 +Jerzy Szabłowski i +Katarzyna N W
  8.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny Głomskich i Kinków P N
18.00 +Piotr Zabielski (greg. 21) K W
Niedziela 22.12.   7.00 +Zofia Para P W
  8.30 +Eufemia, i +Jan oraz +Ewa – w 3 rocz. śmierci N W
10.00 Suma – za Parafian P W
11.30 +Jerzy Barski – w 3 rocz. śmierci N W
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące B W
18.00 +Piotr Zabielski (greg. 22) K W

 

~ INTENCJE MSZALNE ~ 08.12.2019 – 15.12.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 08.12.   7.00 +Piotr Zabielski (greg. 8) K N
  8.30 +Tadeusz KAROL N P
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Ligia Różańska N P
11.30 +Maria Grala-1 rocz. śmierci K
13.00 +Medard-19 rocz. śm. oraz +Józef i +Zbigniew N P
18.00 +Konstancja i +Wiesław K N
18.00 +Wanda, +Zygmunt, +Alojzy i ++rodzice z obojga stron P
Poniedziałek

09.12.

  6.30 O Boże błog. światło Ducha św. opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ks. Proboszcz – z okazji imienin. N K
  6.30 +Piotr Zabielski (greg. 9) P
  8.30 ++z rodziny Jarmoszków i Szczerbów P K
18.00 +Wiesław Kruszyński K N
Wtorek

10.12.

  6.30 +Piotr Zabielski (greg. 10) N W
  8.30 A łaskę zdrowia, Boże błog., opiekę Matki Bożej dla syna Adama i wnuka Mikołaja – z okazji urodzin K N
  8.30 O powrót do zdrowie dla Agatki. N
18.00 +Czesław Modzelewski -w 9 rocz. śm. i ++rodzice z obojga stron P K
Środa 

       11.12.

  6.30 Jerzy Slenzak – w 28 rocz.śmierci N W
  8.30 +Zdzisław Niedziela P K
  8.30 +Piotr Zabielski (greg. 11) K
18.00 Zbiorowa:1)O dary Ducha św., Boże prowadzenie i zdrowie dla Moniki i syna z rodziną; 2)+Jerzy Szabłowski K P
Czwartek 12.12.   6.30 Dziękczynna za otrzymane łaski  z prośbą o dalszą Boża opiekę dla Roberta – w 27 rocznicę urodzin N W
  8.30 +Piotr Zabielski (greg.12) K K
  8.30 +Andrzej Kupczyk – w miesiąc po śmierci P
18.00 ++rodzice: Paulina i Karol oraz Maria i Tadeusz P K
Piątek

13.12.

  6.30

+Piotr Zabielski (greg. 13)

N W
  8.30  +Edwarda – w 11 r. śm., +Zofia, +Maria i +Roman Ochowiak; +Tadeusz, +Felicja, +Stanisław (on) Zielińscy; +Leokadia Kabel, +Małgorzata Kościuszko, +Gizela Szolc, +Amelia Rybińska P K
18.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP K W
Sobota

 14.12.

 

  6.30 +Piotr Zabielski (greg. 14) N W
  8.30 +Władysław Trociuk P N
  8.30 +Bogdan, ++rodzice i ++dziadkowie z obojga stron; +Maria, +Ignacy Toczek oraz ++z rodziny Radkowskich K
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące P K
Niedziela 15.12.   7.00 +Józef Pipka P K
  8.30 +Piotr Zabielski (greg. 15) N P
10.00 Suma – za Parafian R N
11.30 +Jadwiga i +Wojciech Drozdowscy N K
13.00 +Henryk Brzeziński K N
14.00 Ślubna: Kinga i Aleksander;  Chrzest św.: Gaja P
18.00 +Bronisław Kreft–5r. śm., +Zofią, +Zbigniew i Antoni Gilewscy K P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 01.12.2019 – 08.12.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 01.12.   7.00 +Klara–w 22 r. śm.,+Franciszek (on), +Czesław(on), +Brygida, +Józef(on), +Wanda Landowscy; +Edward, +Zofia, +Maria, +Roman Ochowiak; +Zenon,+Jadwiga Matuszak; +Ludwika(ona) i +Mieczysław Krzyżan; +Halina i +Henryk Cynke P K
  8.30 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże dla całej rodziny N P
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Stanisław (on) i +Genowefa Szklany N N
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące K P
18.00 +Piotr Zabielski (greg. 1) K N
Poniedziałek

02.12.

  6.30 +Piotr Zabielski (greg. 2) N W
  8.30 +Zenobia oraz o Boże błog. dla Edmunda Wojtaś P N
  8.30 +Danuta Kowalczyk K
18.00 ++rodzice K P
Wtorek

03.12.

  6.30 ++ z rodziny: Biernackich, Krutul, Miłaszewskich i Dąbrowskich N W
  8.30 +Piotr Zabielski (greg. 3) K N
  8.30     +Stanisław Białowiec – w miesiąc po śmierci P
18.00 +Julianna i +Bronisław Matusiak; +Izabela i +Grzegorz Śmirski; +Marlena Borkowicz N K
Środa 

       04.12.

  6.30 +Piotr Zabielski (greg. 4) N W
  8.30 +Ks. Kan. Jerzy Główczewski P K
18.00 Zbiorowa:1)O dary Ducha św., Boże prowadzenie i zdrowie dla syna z rodziną;2)+Andrzej Kupczyk- intencja od sąsiadów K P
Czwartek 05.12.   6.30 +Piotr Zabielski (greg. 5) N W
  8.30 Dziękczynna za wszystkie łaski K K
  8.30 +Maria Kalisz – w miesiąc po pogrzebie P
18.00 Dziękczynna za Intronizację NSPJ z prośbą o Jej dobre owoce w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów i nowe powołania P K
Piątek

06.12.

  6.30

+Ferdynand Rutkowski-2 r.śm. oraz +Maria i +Brunon Kucharewicz

N W
  8.30  O Boże błog. i potrzebne łaski dla Renaty i Janusza P K
16.30 +Agnieszka, +Marian, +Jan, +Jerzy, +Edmund, +Augustyn Deńczykowie N W
18.00 +Piotr Zabielski (greg. 6) K W
Sobota

 07.12.

 

  6.30 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP N W
  8.30 W intencji Żywego Różańca Świętego P N
  8.30 +Piotr Zabielski (greg. 7) K
18.00 +Danuta Dziubałko – 5 rocz. śm. oraz ++rodzice K N
Niedziela 08.12.   7.00 +Piotr Zabielski (greg. 8) K N
  8.30 +Tadeusz KAROL N P
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Ligia Różańska N P
11.30 +Maria Grala-1 rocz. śmierci K
13.00 +Medard-19 rocz. śm. oraz +Józef i +Zbigniew N P
18.00 +Konstancja i +Wiesław K N
18.00 +Wanda, +Zygmunt, +Alojzy i ++rodzice z obojga stron P

 

~ INTENCJE MSZALNE ~ 24.11.2019 – 01.12.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 24.11.   7.00 +Grzegorz i +Zygmunt Jarmoszko P K
  8.30 +Maria Szuta (greg. 24) N P
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Hubert Watkowski – w 6 rocz. śmierci N P
13.00 +Ernest Salawa –w 5 rocz. śmierci                                               Chrzest św.: Mikołaj Maksymilian Sorówka K N
18.00 +Tadeusz Strzelecki–18 r .śm., ++rodzice z obu stron i ++krewni K N
Poniedziałek

25.11.

  7.00 +Edwarda (ona) i Henryk (on) Urbaniak K K
  8.30 +Michalina – 8 rocz. śm. oraz +Gabriela(ona), +Ludwika (ona), +Małgosia (ona) P K
  8.30 +Halina Rzepiak – w miesiąc po śmierci N
18.00 +Maria Szuta (greg. 25) N P
Wtorek

26.11.

  7.00 +Maria Szuta (greg. 26) P P
  8.30 +Feliks Matuszak – w  7 rocz. śmierci K P
  8.30     +Marianna Szadkowska – w miesiąc po śmierci N
18.00 +Anna Garbula – w 24 rocz. śmierci K N
Środa 

       27.11.

  7.00 +Maria Szuta (greg. 27) N N
  8.30 O Boże błog. i dary Ducha św. dla Janusza K P
18.00 Zbiorowa: 1) O dary Ducha św. , Boże prowadzenie oraz zdrowie dla syna z rodziną; 2)+Irena Stawicka-Opalińska – w 1 rocz. śm. oraz ++ z rodzin: Stawickich, Kudelskich i Opalińskich; 3)+Michał Kiryluk–w 10 r.śm.,4)+Roman Uszko–intencja od sąsiadów;5)+Andrzej Kupczyk –intencja od sąsiadów; 6) Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla uczestników uroczystości pogrzebowych śp. Andrzeja Kupczyk. P K
Czwartek 28.11.   7.00 +Maria Szuta (greg. 28) K K
  7.00 +Krystyna Labuda -30 r. śm., i +Paweł Labuda oraz +Czesława (ona) Kazyk P
  8.30 +Zdzisław- z okazji imienin, +Tadeusz KAROL i ++ z rodziny: Ratyńskich i Karol P N
  8.30 +Jerzy Szabłowski – w miesiąc po śmierci K
18.00 +Leokadia i +Kazimierz N P
Piątek

29.11.

  7.00 +Ewa Brodniewicz P P
  8.30  ++ z rodziny: Talewskich i Puppel K P
  8.30 +Wojciech Undziłło – w miesiąc po pogrzebie N
18.00 +Maria Szuta (greg. 29) K N
Sobota 30.11.

 

  7.00 ++ z rodziny: Jachlewskich, Mitulskich im Karwaszewskich N N
  8.30 +Eugeniusz Olszowski i +Piotr P N
  8.30 +Andrzej Szeffera; ++Jego rodzice: Maksymilian i Jadwiga; ++bracia: Henryk i Ryszarda oraz bratowa Łucja K
18.00 +Maria Szuta (greg. 30) K P
Niedziela 01.12.   7.00 +Klara–w 22 r. śm.,+Franciszek (on), +Czesław(on), +Brygida, +Józef(on), +Wanda Landowscy; +Edward, +Zofia, +Maria, +Roman Ochowiak; +Zenon,+Jadwiga Matuszak; +Ludwika(ona) i +Mieczysław Krzyżan; +Halina i +Henryk Cynke P K
  8.30 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże dla całej rodziny N P
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Stanisław (on) i +Genowefa Szklany N N
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące K P
18.00 +Piotr Zabielski (greg. 1) K N

~ INTENCJE MSZALNE ~ 17.11.2019 – 24.11.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 17.11.   7.00 +Władysława (ona) i +Stanisław (on) Kosceccy P N
  8.30 +Władysław (on) Nowociński – 30 r. śm.; +Tadeusz, +Genowefa i +Sylwia N P
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące N P
11.30 +Maria Szuta (greg. 17) K
13.00 +Wiktoria, +Wojciech i +Leszek Lipowicz

Chrzest św.: Kazimierz Jardzioch

N K
18.00 +Helena i +Stanisław oraz +Kazimierz K P
Poniedziałek

18.11.

  7.00 +żona Irena i ++rodzice z obojga stron K K
  8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski, zdrowie dla Haliny i Kazimierza Szmytkowskich – z okazji 63 r. ślubu. P K
18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci P P
18.00 +Maria Szuta (greg. 18) K
Wtorek

19.11.

  7.00 +Ks. Jerzy Główczewski, +Janina, +Antoni, +Hanna, +Henryk, +Pelagia, +Kazimiera, +Irena ,+Zofia P P
  8.30 +Barbara, +Maria, +Janusz, +Katarzyna , +Barbara K P
  8.30     +Maria Szuta (greg. 19) P
18.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego K P
Środa 

       20.11.

  7.00 O Bożą opiekę i potrzebne łaski dla Dariusza Gila z ok. urodzin K K
  8.30 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Agnieszki Borowczyk – z okazji 52-urodzin P K
18.00 +Maria Szuta (greg. 20) P K
Czwartek 21.11.   7.00 +Maria Szuta (greg. 21) P P
  8.30 ++rodzice: Marianna, Kazimierz; ++dziadkowie, ++rodzeństwo, +Genowefa, +Gizela K P
  8.30 +Cecylia Stromska – w miesiąc po śmierci P
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące K P
Piątek

22.11.

  7.00 +Leokadia Kabel – w 6 rocz. śm.; +Małgorzata Kościuszko, +Gizela Szolc, +Amelia Rybińska, +Stanisław (on), +Anastazja, +Maria Nowak  K K
  8.30  +Zygmunt Kowalski – 31 rocz. śmierci P K
18.00 +Maria Szuta (greg. 22) N P
Sobota 23.11.

 

  7.00 +Maria Szuta (greg. 23) N N
  8.30 +ojciec Franciszek, +mama Marianna i Marcjanna oraz brat Marian Włodarczyk P N
18.00 +Marian Sałkowski oraz ++ z rodzin: Sałkowskich, Borkowskich i Staniszewskich K P
Niedziela 24.11.   7.00 +Grzegorz i +Zygmunt Jarmoszko P K
  8.30 +Maria Szuta (greg. 24) N P
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Hubert Watkowski – w 6 rocz. śmierci N P
13.00 +Ernest Salawa –w 5 rocz. śmierci                                               Chrzest św.: Mikołaj Maksymilian Sorówka K N
18.00 +Tadeusz Strzelecki – w 18 rocz. śm., ++rodzice z obojga stron i ++krewni K N