~ INTENCJE MSZALNE ~ 19.05.2019 – 26.05.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

19.05.

 7.00 +Zygmunt Gardulski (greg. 19) K N
 8.30 +Gertruda i +Alfons Sułkowscy N P
 8.30 +Eligiusz Dreweński – 10 r. śm. oraz +Henryk Janoś – 9 r. śm. K
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 Rocznica I –Komunii Świętej P W
13.00 +Honorata Plebanek N P
18.00 O potrzebne łaski i pomoc Ducha św. w pewnej intencji znanej Panu Bogu dla Ryszarda Żukowskiego – w dniu urodzin K N
Poniedziałek

20.05.

 7.00 +Zygmunt Gardulski (greg. 20) N N
 8.30 +Stefania (ona)Sulikowska –1 r. śm.,++rodzice: Aniela i Władysław oraz +Zygmunt i +Gabriel K P
18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci P K
18.00 W pewnej intencji N
Wtorek

21.05.

 7.00 +Pelagia, +Józef, +Stanisław (on) Kozłowscy K K
 8.30 +Adam Dolega – 18 rocz. śmierci P N
 8.30 +Zygmunt Gardulski (greg. 21) K
18.00 O Boże błog., potrzebne łaski dla Ks. Pawła z okazji urodzin N K
18.00 +Franciszek (on) Czołba P
Środa

      22.05.

 7.00 +Czesław, +Stanisław, +Franciszek i ++rodzice z obojga stron P P
 8.30 ++rodzice z obojga stron; ++rodzeństwo i +syn Ryszard N P
 8.30 +Zygmunt Gardulski (greg. 22) P
18.00 +Krystyn Cichowska -8 r. śm., +Stefan Cichowski -2 r. śm., +Wiktor Cichowski -22 r. śm., +Paweł Czapp–10r. śm. N P
Czwartek 23.05  7.00 +Zygmunt Gardulski (greg. 23) N N
 8.30 +mąż Edmund Olosz – 20 r. śm., ++ z rodziny: Olosz i Fryc N P
18.00 +Eugeniusz Pilarski – 25 r. śm. P N
Piątek

24.05.

 7.00 +Zygmunt Gardulski (greg. 24) P P
 8.30 +Apolonia i +Jan Krupa P N
18.00 +Anna, +Jerzy, +Piotr, +Jadwiga N P
     Sobota

25.05.

 7.00 +Jadwiga Górska – w miesiąc po pogrzebie P P
 8.30 +Zygmunt Gardulski (greg. 25) P N
18.00 +Helena, +Jan , +Edward Fularczyk N P
Niedziela

26.05.

 7.00 +Zofia Kraśniewska P N
 8.30 +Aniela, +Marian, +Barbara, Józef (on) Kruszyńscy N P
 8.30 +Zygmunt Gardulski (greg. 26) K
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Zenobia i +Helena Wojtaś; +Małgorzata i +Lidia Reca oraz o Boże błog. dla Joanny i Marianny Stefaniak N P
13.00 +Stanisław Grzegorz Krzewiński P K
18.00 +Konstancja, +Janina K N

 

~ INTENCJE MSZALNE ~ 12.05.2019 – 19.05.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

12.05.

 7.00 +Stanisław (on) Bałut i Jego++rodzice: Maria i Wojciech P K
 8.30 +Ks. Paweł Orłowski K P
 8.30 +Zygmunt Gardulski (greg. 12) N
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 O potrzebne  łaski, dary Ducha św. i zdrowie dla Marii Fuller –z okazji urodzin N K
13.00 +Lucyna, +Joanna, +Marian Grzeszczak; +Maria Stasińska, +Krystyna Lewandowska, +Joanna Jaworska K P
18.00 +Zofia i +Aleksander Macedońscy N K
Poniedziałek

13.05.

 7.00 +Franciszka (ona) Stolc i za dusze w czyśćcu cierpiące N N
 8.30 ++rodzice: Halina i Mieczysław oraz +mąż Stanisław K P
18.00 +Zygmunt Gardulski (greg. 13) P K
19.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP P K
Wtorek

14.05.

 7.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Ks. Janusza Tusk – z okazji 30. rocznicy święceń P P
 8.30 +Antoni Gulan – 10 rocz. śm.; +Paweł oraz ++rodzice z obojga stron K P
 8.30 +Zygmunt Gardulski (greg. 14) N
18.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego N K
Środa

      15.05.

 7.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Andrzeja z okazji 80-tych urodzin K K
 7.00 +Czesław, +Stanisław i +Franciszek oraz ++rodzice z obojga stron N
 8.30 +Weronika Burzawa oraz ++z rodziny: Złotnickich, Płotków i Lisów P N
 8.30 +Zygmunt Gardulski (greg. 15) K
18.00 Zbiorowa: 1) +Konrad Beister – w 10 r. śm. +Anna Skwierczyńska –w 26 r .śm., +Tamara Garbarug – w 1 r. śm.; 2)+Genowefa Stec;          3) +Stanisław (on) Struzik – w 11 r. śm. oraz ++z rodziny; 4)+Zbigniew Sikora – w 4 r. śm. N P
Czwartek 16.05  7.00 +Zofia, +Edward, +Maria, +Roman OCHOWIAK; +Leokadia Kabel, +Małgorzata Kościuszko, +Gizela Szolc, +Stanisław i +Anastazja Nowak P P
 8.30 +Leon, +Jadwiga, +Piotr K N
 8.30 +Zygmunt Gardulski (greg. 16) P
18.00 +Wojciech, +Michał, +Bonifacy N K
Piątek

17.05.

 7.00 +Zygmunt Gardulski (greg. 17) K K
 8.30 O zdrowie, Boże błog.,opiekę Matki Bożej dla Danuty-z okazji urodz. P N
 8.30 O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Agnieszki K
18.00 +Jan Chadura – w 3 rocz. śmierci N W
     Sobota

18.05.

 7.00 +Zygmunt Gardulski (greg. 18) N N
 8.30 +Zofia Miszkowiec – w 3 rocz. śmierci K N
 8.30 +Andrzej Gula P
18.00 +Benedykt Mundlaf – w 7 rocz. śmierci K P
Niedziela

19.05.

 7.00 +Zygmunt Gardulski (greg. 19) K N
 8.30 +Gertruda i +Alfons Sułkowscy N P
 8.30 +Eligiusz Dreweński – 10 r. śm. oraz +Henryk Janoś – 9 r. śm. K
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 Rocznica I –Komunii Świętej P W
13.00 +Honorata Plebanek N P
18.00 O potrzebne łaski i pomoc Ducha św. w pewnej intencji znanej Panu Bogu dla Ryszarda Żukowskiego – w dniu urodzin K N

~ INTENCJE MSZALNE ~ 05.05.2019 – 12.05.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

05.05.

 7.00 O Boże błog., światło Ducha Św. dla Sebastiana, Aleksandra i Agnieszki oraz za +Czesław (on) i +Agnieszka P N
 8.30 +Jadwiga Oleś N P
 8.30 +Zygmunt Gardulski (greg. 5) K
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę MB i potrzebne łaski, zdrowie dla Ireny w dniu 80-tych urodzin N P
13.00 +Lidia i +Bogdan Warlikowscy oraz +Agnieszka i +Augustyn Bojanowscy / chrzest św. Leon Albin Walder P N
18.00 +Zenon – 14 rocz. śmierci K P
Poniedziałek

06.05.

 7.00 +Zygmunt Gardulski (greg. 6) N N
 7.00 O światło Ducha św. i pomyślne zdanie egzaminów dla maturzystów P
 8.30 +Janina i +Stefan Dzięgielewscy K K
 8.30 +Wojciech Łysoniek – w miesiąc po śmierci P
18.00 ++rodzice i ++rodzeństwo N P
Wtorek

07.05.

 7.00 ++teściowie P P
 7.00 O światło Ducha św. i pomyślne zdanie egzaminów dla maturzystów N
 8.30 +Jadwiga i +Feliks K N
 8.30 +Zygmunt Gardulski (greg. 7) P
18.00 +Maciej Grzegorzewski -4 rocz. śmierci K N
Środa

       08.05.

 7.00 + Czesław, +Stanisław, +Franciszek i ++rodzice z obojga stron K K
 8.30 +Stanisław(on) Cieślak N P
 8.30 +Zygmunt Gardulski (greg. 8) K
18.00 +Genowefa Stec – w miesiąc po pogrzebie P K
Czwartek 09.05  7.00 +Zygmunt Gardulski (greg. 9) P P
 8.30 +Stanisław (on) Kurowski oraz ++rodzice i ++rodzeństwo z obojga stron N P
18.00 ++rodzice: Iwona, +Stanisław(on) Żur oraz za ++z całej rodziny K N
Piątek

10.05.

 7.00 +Zygmunt Gardulski (greg. 10) N N
 8.30 +Stanisław (on) Jaguścik P N
 8.30 +Irena Kiecol – w miesiąc po śmierci K
18.00 +Helena i+ Kazimierz Szmytkowscy oraz +Paweł i +Elżbieta Szur K W
     Sobota

11.05.

 7.00 +Zygmunt Gardulski (greg. 11) K K
 8.30 +Ferdynand Rutkowski oraz +żona Barbara i ++rodzice P K
11.00 I-Komunia Święta P W
18.00 +Edward Kłos–w 2 rocz. śm.,oraz ++rodzice i ++rodzeństwo z obu stron N P
Niedziela

12.05.

 7.00 +Stanisław (on) Bałut i Jego++rodzice: Maria i Wojciech P K
 8.30 +Ks. Paweł Orłowski K P
 8.30 +Zygmunt Gardulski (greg. 12) N
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 O potrzebne  łaski, dary Ducha św. i zdrowie dla Marii Fuller –z okazji urodzin N K
13.00 +Lucyna, +Joanna, +Marian Grzeszczak; +Maria Stasińska, +Krystyna Lewandowska, +Joanna Jaworska K P
18.00 +Zofia i +Aleksander Macedońscy N K

~ INTENCJE MSZALNE ~ 28.04.2019 – 05.05.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

Miłosierdzia Bożego

28.04.

 7.00 O zdrowie, Boże błog., opiekę MB  dla żony Haliny oraz dziękczynna z prośbą o Boże błog., i potrzebne łaski dla Jana z okazji 87 urodzin. K N
 8.30 +Zenobia, +Helena Wojtaś, +Lidia Reza oraz o Boże błogosławieństwo dla Edmunda Wojtaś i Waleriana Stefaniak N P
10.00 +Genowefa, +Bronisław, +Krzysztof Łaban P K
11.30 +Tata Jerzy Miętki – w 30 rocz. śm., oraz za ++ z rodziny Miętkich, Czapiewskich i Gronczewskich N P
13.00 Suma Odpustowa– za Parafian Z W
13.00 Dziękczynna z okazji 25-lecia ślubu Marzeny i Andrzeja z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB dla Jubilatów z rodziną. P
18.00 +Jerzy Sokołowski K N
Poniedziałek

29.04.

 7.00 K K
 8.30 Wojciech – w dniu urodzin P K
18.00 Z prośbą o uwolnienie od złego ducha dla Amelki N P
Wtorek

30.04.

 7.00 P P
 8.30 ++rodzice: Małgorzata i Jan; +brat Józef, +mąż Marcin N P
18.00 +Zofia Zienkicz K N
Środa

       01.05.

 7.00 +Czesław, +Stanisław, +Franciszek i ++rodzice z obojga stron N N
 8.30 ++rodzice: Jadwiga i Konrad oraz +siostra Bogumiła K N
 8.30 +Zygmunt Gardulski (greg 1) P
18.00 +Włodzimierz Bennicki – w 30 rocz. śm. i ++rodzice z obojga stron oraz o łaskę Boża dla rodziny P K
18.00 +Ks. Kan. Jerzy Główczewski N
Czwartek 02.05  7.00 +Zygmunt Gardulski (greg. 2) K K
 8.30 +Zygmunt Kowalski N K
18.00 Dziękczynna za Intronizację NSPJ z prośbą o jej dobre owoce w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów P N
NMP Królowej Polski

03.05.

 7.00 +Zygmunt Gardulski (greg. 3) P K
 8.30 ++rodzice: Margot i Józef (on) oraz +Jadwiga N K
10.00 P N
11.30 +Katarzyna Nowak – w 24 rocz. śmierci N P
13.00 +Tadeusz Jawień – w dniu urodzin K N
18.00 +Leon Feński K P
     Sobota

04.05.

 7.00 W intencji wynagradzającej Niepok. Sercu NMP N N
 8.30 W intencji Żywego Różańca św. P N
 8.30 +Zygmunt Gardulski (greg. 4) K
15.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Ireny Olszewskiej z okazji 80-tych urodzin K
18.00 +Jadwiga, +Jan, +Tadeusz, +Celina N K
Niedziela

05.05.

 7.00 O Boże błog., światło Ducha Św. dla Sebastiana, Aleksandra i Agnieszki oraz za +Czesław (on) i +Agnieszka P N
 8.30 +Jadwiga Oleś N P
 8.30 +Zygmunt Gardulski (greg. 5) K
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę MB i potrzebne łaski, zdrowie dla Ireny w dniu 80-tych urodzin N P
13.00 +Lidia i +Bogdan Warlikowscy oraz +Agnieszka i +Augustyn Bojanowscy / chrzest św. Leon Albin Walder P N
18.00 +Zenon – 14 rocz. śmierci K P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 21.04.2019 – 28.04.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela

Zmartwych-wstania

21.04.

    6.00 Suma – za Parafian P
    8.30 +Anatol, +Witold Fedoruk K
  10.00 ++rodzice z obojga stron i ++rodzeństwo P
  11.30 +Feliksa (ona) Wiśniewska – w 3 rocz. śmierci N
  13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące K
  18.00 +Bogdan i +Krzysztof Warlikowscy, +Władysława Siedlikowska oraz +Agnieszka, +Augustyn, i +Maria Bojanowscy. N
PoniedziałekWielkanocny

22.04.

    7.00 N
    8.30 Za ++w ubiegłym roku koleżanki: +Teresa, +Krystyna, +Irena R., +Genowefa, +Irena K. K
  10.00 +Genowefa Grulkowska P
  11.30 +Tekla i +Bazyli Dejneka N
  13.00 +Renata Markocka–w 3 r. śm., +mąż Bronisław oraz++teściowie: Karolina i Antoni K
  15.00 Ślub: Katarzyna i Krzysztof   oraz chrzest: Jan P
  18.00 Dziękczynna z okazji 90-rocz. urodzin Zofii oraz brata Stanisława  z okazji 92-rocz. urodzin z prośbą o opiekę, miłosierdzie i dalsze łaski N
     Wtorek

23.04.

    7.00 +Jerzy Slenzak oraz +Danuta i +Jerzy Krzyżanowski N N
    8.30 +Julita Żurek P N
  18.00 +Wojciech Pelc – w dniu Imienin K P
      Środa

      24.04.

    7.00 +Czesław Bałdyga i +Stanisław oraz ++rodzice z obojga stron N N
    8.30 +Weronika, +Paweł, +Aleks K N
  18.00 Zbiorowa: 1) +Teresa i +Stanisław Antoniak; 2) +Genowefa Stec, 3)O światło Ducha św. dla maturzystów; 4)Dziękczynna w 40-rocz urodzin Przemysława z prośbą o Boże błog. i dar silnej wiary P K
Czwartek

25.04.

    7.00 P P
    8.30 +Hanna Mikołajczyk-Dolega – w 2 rocz. śmierci K P
  18.00 +Piotr –w 34 rocz. śm. oraz ++bracia i ++bratankowie P K
      Piątek

26.04.

    7.00 K K
    8.30 O łaskę zdrowia dla oczu P K
  18.00 +Teresa i +Jan oraz ++rodzice i teściowie i bracia: +Jan i +Andrzej, +Witold, +Daniela(ona). K P
Sobota

27.04.

    7.00 P P
    8.30 +Andrzej Gula K P
  18.00 +Mieczysław Dubiela /Po Mszy św. chrzest: Alexander Don N K
Niedziela

Miłosierdzia

28.04.

    7.00 K N
    8.30 +Zenobia, +Helena Wojtaś, +Lidia Reza oraz o Boże błogosławieństwo dla Edmunda Wojtaś i Waleriana Stefaniak N P
  10.00 +Genowefa, +Bronisław, +Krzysztof Łaban P K
  11.30 +Tata Jerzy Miętki – w 30 rocz. śm., oraz za ++ z rodziny Miętkich, Czapiewskich i Gronczewskich N P
  13.00 Suma Odpustowa– za Parafian Z W
  13.00 Dziękczynna z okazji 25-lecia ślubu Marzeny i Andrzeja z prośbą o Boże błogosławieństwa, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Jubilatów z rodziną. P
  18.00 +Jerzy Sokołowski K N

~ INTENCJE MSZALNE ~ 14.04.2019 – 21.04.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela Palmowa

14.04.

7.00 +Krzysztof, +Bogdan, +Lidia Warlikowscy N K
8.30 +Jacek Królikowski, +Antoni Niebodajew K W
10.00 Suma – za Parafian P W
11.30 +Piotr Gołębiowski – w 2 rocz. śmierci N W
13.00 +Franciszka(ona) i +Jacek Brzezińscy oraz +Monika Karhel P W
18.00 W intencji Panu Bogu wiadomej K W
Wielki Poniedziałek

15.04

    7.00     O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Andrzeja Kowalskich P K
    8.30 +Zbigniew Chojnacki – w miesiąc po pogrzebie K W
  18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci N W
Wielki Wtorek

16.04.

    7.00 N P
    8.30 ++Rodzice: Helena i Leon P W
  18.00 +Krzysztof K W
  18.00 W intencji Misji i Koła Misyjnego P
Wielka

Środa

      17.04.

    7.00 ++rodzice: Telesfora i Tadeusz K N
    8.30 +Helena P W
  18.00 +Józef (on), +Janina, +Eugeniusz, +Maria, +Eugenia, +Ludwik i +Stefania N W
Wielki Czwartek

18.04.

  19.00 +Jerzy i +Gertruda Peta K
  19.00 Jerzy Mierzyński –30 r. śm., +Leszek -16 r. śm. oraz +brat, +siostra i ++rodzice z obojga stron P
  19.00 ++z IX Róży MB Fatimskiej (wymienić imiennie) N
Wielki Piątek

19.04.

    

   19.00

Nabożeństwo Adoracji Krzyża św. N
Wielka Sobota

20.04.

   20.00 +Czesław Bałdyga – w 11 rocz. śmierci P
   20.00 +Henryka (ona) Markowska K
   20.00 O Boże błog., opiekę MB i zdrowie dla członków z IX Róży MB Fatimskiej N
Niedziela

Zmartwych-wstania

21.04.

    6.00 Suma – za Parafian P
    8.30 +Anatol, +Witold Fedoruk K
  10.00 ++rodzice z obojga stron i ++rodzeństwo P
  11.30 +Feliksa (ona) Wiśniewska – w 3 rocz. śmierci N
  13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące K
  18.00 +Bogdan i +Krzysztof Warlikowscy, +Władysława Siedlikowska oraz +Agnieszka, +Augustyn, i +Maria Bojanowscy. N
PoniedziałekWielkanocny

22.04.

    7.00 N
    8.30 ++w ubiegłym roku koleżanki: +Teresa, +Krystyna, +Irena R., +Genowefa, +Irena K. K
  10.00 +Genowefa Grulkowska P
  11.30 +Tekla i +Bazyli Dejneka N
  13.00 +Renata Markocka–w 3 r. śm., +mąż Bronisław oraz++teściowie: Karolina i Antoni K
  15.00 Ślub: Katarzyna i Krzysztof   oraz chrzest: Jan K
  18.00 Dziękczynna z okazji 90-rocz. urodzin Zofii oraz brata Stanisława  z okazji 92-rocz. urodzin z prośbą o opiekę, miłosierdzie i dalsze łaski P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 07.04.2019 – 14.04.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja
Niedziela

07.04.

 7.00 O Boże błog., światło Ducha św. dla wnuków: Weroniki, Michała, Krzysztofa, Mikołaja, Aleksandra i Wiktorii.
 8.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla rodziny Jackiewicz
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Jan –w 5 rocz. śm. i +Urszula Tłoczyńscy oraz ++ z rodziny
13.00 +Mirosław Skowronek, +Bronisława (ona) i Józef (on) Wołowscy
18.00 +Katarzyna, +Teresa, +Czesław
Poniedziałek

08.04.

 7.00
 8.30 +Henryk Piepiórka -20 rocz. śmierci
18.00 ++rodzice: Gertruda, Stanisław (on), Leokadia, Teodor oraz ++rodzeństwo
Wtorek

09.04.

 7.00 +Mikołaj Bardyński
 8.30 O łaskę zdrowia, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla syna Cezarego
12.00 Pogrzebowa: +Genowefa Stec l.85
18.00 +Longin Pakowski
Środa

       10.04.

 7.00 +Rajmund i za dusze w czyśćcu cierpiące
 8.30 Z podziękowaniem i prośbą o Bożą opiekę i błogosławieństwo dla Marii Reuther w dniu urodzin
18.00 +Rajmund i +Amelia Rybińscy; +Halina i +Henryk Cynke; +Janina Dajewska
Czwartek 11.04  7.00
 8.30 O Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla członków IV Róży „św. Antoniego” i za ++ z tej Róży.
18.00 O Boże błog.., potrzebne łaski i zdrowie dla rodziny Boniec.
Piątek

12.04.

 7.00
 8.30 +Czesław Możdżanowski i +Sławomir
18.00 + Mariusz Lieske – o wejście do chwały nieba
     Sobota

13.04.

 7.00
 8.30 ++rodzice: Anna i Marian Dziedzic oraz ++bracia: Krzysztof i Stanisław
18.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP
Niedziela

14.04.

 7.00 +Krzysztof, +Bogdan, +Lidia Warlikowscy
 8.30 +Jacek Królikowski, +Antoni Niebodajew
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Piotr Gołębiowski – w 2 rocz. śmierci
13.00 +Franciszka(ona) i +Jacek Brzezińscy oraz +Monika Karhel
18.00 W intencji Panu Bogu wiadomej

~ INTENCJE MSZALNE ~ 31.03.2019 – 07.04.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja
Niedziela

31.03.

 7.00 +Katarzyna i +Franciszek Baran
 8.30 Stanisław (on) Kwapisz
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Józefa (ona) i +Michał Igielscy
13.00 +Michalina, +Stanisław, + Chrzest Św.: Albert Wojciech Migda
18.00 +Eugeniusz (greg. 29)
Poniedziałek

01.04.

 7.00 +Pogrzebowa: +Maria Zawadzka l.76
 8.30 +Paweł
 8.30 +Stanisław Czech – w miesiąc po pogrzebie
18.00 +Eugeniusz (greg. 30)
Wtorek

02.04.

 7.00 O Boże błogosławień. dla rodziny: Kabel, Zielińskich, Landowskich
 8.30 +Antonina, +Jerzy
 8.30 +Andrzej Czopek
18.00 +Ludwik (on), +Pelagia, +Józef(on), +Władysława (ona)
Środa

       03.04.

 7.00 +Józefa (ona), +Piotr, +Sylwester (on) Smogorzewscy
 8.30 +Kazimiera Cieślak – 8 r. śm.
 8.30 +Ks. Kan. Jerzy Główczewski
18.00 Zbiorowa: 1)+Wacław – w 39 rocz. śm., 2)+Halina Zapadka oraz ++ z rodziny Zapadka i Wróblewskich
Czwartek 04.04  7.00 +Sabina – 3 rocz. śm.,++teściowie: Jan i Franciszka(ona); +syn Paweł
 8.30 + Jerzy Jankowski – 7 rocz. śm.
 8.30 +Bogumiła Stenka – w miesiąc po śmierci
18.00 Dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla członków wspólnoty Marana Tha oraz o potrzebne łaski dla Ich rodzin.
Piątek

05.04.

 7.00 +Albina (ona) Napor-Kramer
 8.30 +Sylwia Olszowy – 8 rocz. śm.; i ++Jej Rodzice; +Maria i +Jan
16.30 +Marian, +Małgorzata
18.00 +syn Adam – 7 rocz. śm.
     Sobota

06.04.

 7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP
 8.30 W intencji Żywego Różańca
18.00 +Antoni Paulus – w 16  rocz. śm. oraz ++rodzice z obojga stron
Niedziela

07.04.

 7.00 O Boże błog., światło Ducha św. dla wnuków: Weroniki, Michała, Krzysztofa, Mikołaja, Aleksandra i Wiktorii.
 8.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla rodziny Jackiewicz
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Jan –w 5 rocz. śm. i +Urszula Tłoczyńscy oraz ++ z rodziny
13.00 +Mirosław Skowronek, +Bronisława (ona) i Józef (on) Wołowscy
18.00 +Katarzyna, +Teresa, +Czesław

~ INTENCJE MSZALNE ~ 24.03.2019 – 31.03.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja
Niedziela

24.03.

 7.00 +Pelagia, +Wacław, ++ z rodziny
 8.30 +Helena i +Stanisław (on) Lubiewscy
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Jerzy i +Bronisław (on) Walczak
13.00 +Barbara, +Józef, ++ rodzice z obojga stron
18.00 +Eugeniusz (greg. 22)
Poniedziałek

25.03.

 7.00 +Jadwiga Pijanowska –w 1 r. śm. i +Krzysztof Pijanowski w 2 r. śm.
 8.30 +Marianna Paluszkiewicz – w 8 r. śm. i ++rodzice
18.00 +Eugeniusz, +Eugenia (ona), ++rodzice z obojga stron i +Agnieszka
18.00 +Eugeniusz (greg. 23)
Wtorek

26.03.

 7.00 +Bożena Plackowska – w 2 rocz. śm
 8.30 +Eugeniusz (greg. 24)
18.00 +Józefa (ona), +Piotr, +Emilia Smogorzewscy
18.00 +mąż Stanisław Krachulec –w 5 r. śm. oraz ++rodzice z obojga stron
Środa

       27.03.

 7.00 O Boże błog., zdrowie dla Justyna (on) Dickinson z okazji urodzin
 8.30 +Eugeniusz (greg. 25)
11.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie dla Walerii
12.00
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie dla Haliny i Rudolfa Śmirskich z okazji 60-rocz. ślubu
Czwartek 28.03.  7.00 +Eugeniusz (greg. 26)
 8.30 +Marianna i +Marian Romanowscy oraz rodzice z obojga stron
11.00 W intencji chorych i starszych
18.00 +Czesława (ona) i +Henryk(on) Halikowscy
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla Bronisławy Chodura
20.00 +Genowefa
Piątek

29.03.

 7.00 +Bolesław oraz ++rodzice i bracia z obojga stron
 8.30 +Eugeniusz (greg. 27)
 8.30 +Eugenia Turczyn – w miesiąc po pogrzebie
18.00 +Jan Boniec
     Sobota

30.03.

 7.00 O Boże błog. i zdrowie dla Jana –w 85 rocz. urodzin
 8.30 +Maria. +Helena, +Stanisław (on), +Jan
 8.30 +Aniela Andrzejewska – w miesiąc po pogrzebie
18.00 +Eugeniusz (greg. 28)
Niedziela

31.03.

 7.00 +Katarzyna i +Franciszek Baran
 8.30 Stanisław (on) Kwapisz
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Józefa (ona) i +Michał Igielscy
13.00 +Michalina, +Stanisław, +Kazimierz     (+?)

Chrzest Św.: Albert Wojciech Migda

18.00 +Eugeniusz (greg. 28)

~ INTENCJE MSZALNE ~ 17.03.2019 – 24.03.2019 R.

 

Dzień Godz. Intencja
Niedziela

17.03.

 7.00 +Weronika i +Józef Kriesel
 8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Haliny w 78 rocznicę urodzin
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Eugeniusz (greg. 15)
11.30 +Józef Gronczewski – w rocz. urodzin oraz za ++z rodzin: Czapiewskich, Gronczewskich i Miętkich
13.00 +Krzysztof i +Bogdan Warlikowscy
18.00 +Maria Felicja – w rocz. śmierci
Poniedziałek

18.03.

 7.00 +Józef (on) Kupczyk
 8.30 +Eugeniusz (greg. 16)
18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci
Wtorek

19.03.

 7.00 +Józefa (ona), +Józef i +Eugenia (ona) Slenzak
 8.30 +Marta i +Józef
 8.30 +Eugeniusz (greg. 17)
18.00 +Józef (on), +Pelagia, +Regina, +Roman, +Józefa (ona)
18.00 W intencjach misji i Koła Misyjnego
Środa

       20.03.

 7.00 +Jadwiga, +Eugeniusz i +Wacław Polak
 8.30 +Eugeniusz (greg. 18)
18.00 Zbiorowa: 1)O Boże błog. i potrzebne łaski dla członków V Róży św. Józefa oraz za ++członków tej Róży; 2)+Jadwiga Kudelska – w 18 r. śm. oraz za ++ z rodziny Kudelskich, Stawickich i Opalińskich
Czwartek 21.03.  7.00 +Franciszka (ona) i +Stanisław (on)Furman
 7.00 +Eugeniusz (greg. 19)
 8.30 +Józef Karpiński
18.00 BIERZMOWANIE
18.00 +Jan Maryniewski w 11- rocznicę śmierci
Piątek

22.03.

 7.00 O Boże błog. dla Jadwigi i Jej Rodziny
 8.30 +Eugeniusz (greg. 20)
18.00 +Benedykt Mundlaf
     Sobota

23.03.

 7.00 +Helena i +Władysław (on) Kapelsiewiczowie
 8.30 +Eugeniusz (greg. 21)
18.00 Mąż Józef i ++rodzice z obojga stron
Niedziela

24.03.

 7.00 +Pelagia, +Wacław, ++ z rodziny
 8.30 +Helena i +Stanisław (on) Lubiewscy
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Jerzy i +Bronisław (on) Walczak
13.00 +Barbara, +Józef, ++ rodzice z obojga stron
18.00 +Eugeniusz (greg. 22)