~ INTENCJE MSZALNE ~ 22.03.2020 – 29.03.2020 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 22.03.   7.00 +Jan Maryniewski –w 12 rocz. śmierci P N
  8.00 +Pelagia i +Wacław oraz ++z rodziny N K
  9.00 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.12) K P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.00 O Boże błog. i opiekę MB dla Jadwigi i Jej rodziny N K
12.00 +Celina Falkowska i ++ z rodziny: Falkowskich, Modzelewskich i Sałkowskich K P
13.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Anny z ok.41-urodzin P N
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.22) N K
Poniedziałek

23.03.

  7.00 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.13)
  8.30 ++dziadkowie: Eleonora i Leon, Anna i Józef oraz +ciocia Ewa
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.23)
18.00 +Józefa (ona), +Emilia i +Piotr Smagorzewski
Wtorek

24.03.

  7.00 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.14)
  8.30 +Benedykt Mudlaf
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.24)
18.00 +Urszula
Środa

25.03.

Zwiastowanie

Pańskie

  7.00 +Ks. Kan. Jerzy Główczewski
  8.30 +Marianna Paluszkiewicz i ++rodzice
  8.30 + Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.15)
18.00 ++z VII róży różańcowej Bożego Miłosierdzia
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.25)
Czwartek

26.03

  7.00 +siostra Stanisława
  8.30 + Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.16)
  8.30 +Bożena Plachowska – w 3 rocz. śmierci
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.26)
Piątek

       27.03.

  7.00 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.17)
  8.30 ++rodzice: Wacław i Zofia i +syn Józef Nowosielscy oraz ++dziadkowie z obojga stron
  8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog, potrzebne łaski dla Bogny z okazji 8 -urodzin
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.27)
Sobota

 28.03.

 

  7.00 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.18)
  8.30 +Wincenty Zabielski (greg.28)
  8.30 O łaskę zdrowia dla Haliny
18.00 +Czesława (ona) i +Henryk Halikowscy
Niedziela 29.03.   7.00 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.19)
  8.30 +Stanisław (on) Krachulec -6 r. śm. oraz ++rodzice z obojga stron
10.00 Suma – za Parafian
11.30 +Jerzy i +Leszek Mierzyński oraz +siostra, +brat, +szwagier i ++rodzice z obojga stron
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.29)

~ INTENCJE MSZALNE ~ 15.03.2020 – 22.03.2020 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 15.03.   7.00 +Weronika i +Józef (on) Kriesel K P
  8.30 ++z rodziny: Libuha i Bujanowskich N K
10.00 Suma – za Parafian P O
11.30 +Antonina i +Piotr Maryniewscy oraz ++ z rodziny N K
11.30 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.5) P
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące K
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.15) N P
Poniedziałek

16.03.

  7.00 +Ryszard -3 r. śm. N N
  8.30 +Wincenty Zabielski (greg.16) P N
  8.30 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.6) K
18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci K P
Wtorek

17.03.

  7.00 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.7) P P
  8.30 Dziękczynna za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Alicji i Tadeusza Nowogrodzkich- z okazji 90 rocz. urodzin obojga N P
  8.30 +Wincenty Zabielski (greg.17) K
18.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego N K
Środa

18.03.

  7.00 +Józef (on) Karpiński i ++rodzice chrzestni K K
  8.30 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.8) N K
  8.30 +Wincenty Zabielski (greg.18) P
18.00 Zbiorowa: 1)O szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki i zdrowie dla matki i dziecka; 2) O Boże błog. i potrzebne łaski dla członków V róży różańcowej św. Józefa oraz za ++ z tej róży;  3) … 4) +Jadwiga Kudelska – w 19 r. śm. oraz ++ z rodziny: Kudelskich, Stawickich i Opalińskich; 5) P K
Czwartek

19.03

  7.00 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.9) K K
  7.00 +Wincenty Zabielski (greg.19) P
  8.30 +Józef (on) i +Pelagia oraz +Roman i +Józefa (ona) P K
  8.30 +Józef Gronczewski – w rocz. urodzin oraz za ++ z rodziny: Gronczewskich, Czapiewskich i Miętkich N
18.00 +Maria-Felicja w rocz. śmierci N P
18.00 O potrzebne łaski dla Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa z naszej parafii K
Piątek

       20.03.

  7.00 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.10) P P
  8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog, potrzebne łaski, opiekę MB dla Haliny – z okazji 79 urodzin N P
  8.30 +Jadwiga, +Eugeniusz i +Wacław Polak K
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.20) P K
Sobota

 21.03.

 

  7.00 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.11) N N
  8.30 ++rodzice i ++rodzeństwo z rodziny Rakowskich i Kurowskich P N
  8.30 +Helena Ryś – w miesiąc po śmierci K
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.21) K P
Niedziela 22.03.   7.00 +Jan Maryniewski –w 12 rocz. śmierci P N
  8.00 +Pelagia i +Wacław oraz ++z rodziny N K
  9.00 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.12) K P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.00 O Boże błog. i opiekę MB dla Jadwigi i Jej rodziny N K
12.00 +Celina Falkowska i ++ z rodziny: Falkowskich, Modzelewskich i Sałkowskich K P
13.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Anny z ok.41-urodzin P N
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.22) N K

~ INTENCJE MSZALNE ~ 08.03.2020 – 15.03.2020 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 08.03.   7.00 +Jan Kuca – 16 r. śm. i +Urszula Stewa P K
  8.30 +Konstanty, +Weronika i +Bogumiła Unton K N
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 Dziękczynna za ocalenie z prośbą o dalsze Boże Błog, zdrowie dla Adriany Miętkiej – w rocz. urodzin oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny Miętkich N P
11.30 +Wincenty Zabielski (greg.8) K
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące N K
13.00 +Edward Sikorski -12 r.śm. oraz o zdrowie dla Aurelii Sikorskiej / Chrzest św.: Paweł Krzysztof Meller P
18.00 +Bonifacy -11r. śm.; ++rodzice z obojga str.; +brat Jerzy -4 r. śm. i +Czesława (ona) Wiśniewscy K P
Poniedziałek

09.03.

  7.00 +Jan Kaczor – w 2 rocz. śmierci K K
  8.30 +Ludwik Cwynar i ++rodzice z obojga stron P K
  8.30 +Helena Strzelecka – w miesiąc po śmierci N
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.9) N P
Wtorek

10.03.

  7.00 +Wincenty Zabielski (greg.10) N N
  8.30 +Maciej – w 1 rocz. śmierci K N
  8.30 +Irena Czech – w miesiąc po śmierci P
18.00 +Wiesław – w rocz. śmierci P K
Środa

11.03.

  7.00 +Stefan i +Agnieszka Kała oraz +Leon Hoppa P P
  8.30 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.1) K P
  8.30 +Wincenty Zabielski (greg.11) P
18.00 Zbiorowa: 1)O szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki  i zdrowie dla Matki i dziecka; 2) o światło Ducha św.., nawrócenie i zdrowie dla Andrzeja N K
Czwartek

12.03

  7.00 +Agnieszka, +Paulina, +Gertruda oraz o błog. Boże dla Danuty i Zbigniewa N N
  8.30 +Gertruda–w 45 rocz. śm. oraz ++rodzeństwo i ++siostrzenice P N
  8.30 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.2) K
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.12) K P
18.00 +Kazimiera Urbanowicz – w miesiąc po śmierci N
Piątek

       13.03.

  7.00 +Wincenty Zabielski (greg.13) N N
  8.30 ++rodzice i ++teściowie P N
  8.30 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.3) K
18.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP K P
Sobota

 14.03.

 

  7.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., dary Ducha św., mądrość Bożą dla Bożeny i Bogdana P P
  8.30 +Władysław Trociuk K K
  8.30 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.4) P
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.14) K P
Niedziela 15.03.   7.00 +Weronika i +Józef (on) Kriesel K P
  8.30 ++z rodziny: Libuha i Bujanowskich O K
10.00 Suma – za Parafian P O
11.30 +Antonina i +Piotr Maryniewscy oraz ++ z rodziny O K
11.30 +Ks. Kan. Wiesław Stolc (greg.5) P
13.00 +wnuczka Zuzia Maria Philip oraz ++rodzice: Filip i Daszkowscy P K
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące O
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.15) K P

 

~ INTENCJE MSZALNE ~ 01.03.2020 – 08.03.2020 R.

Dzień

Godz. Intencja M K

Niedziela 01.03.

7.00 +Rajmund Loska (greg.30) P N
8.30 +Helena i+ Stanisław Lubniewscy N P
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Tadeusz Krzewiński, +Jerzy Oleś N K
11.30 +Krystyna Paulus – w miesiąc po śmierci P
13.00 O Boże błog., potrzebne łaski, światło Ducha św. dla Adriana z okazji imienin/ Chrzest św.: Karol, Kamil Kotłowski K N
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.1) K P

Poniedziałek

02.03.

7.00 +mąż Jan –w 4 rocz. śmierci K K
8.30 +Danuta Kowalczyk P K
8.30 +Krystyna Marciniak – w miesiąc po śmierci N
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.2) N P

Wtorek

03.03.

7.00 O Boże błog. dla Jakuba i Jacka Krupa N N
8.30 +Zdzisław Ratyński – 17 r. śm.,++rodzice i +Tadeusz KAROL K N
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.3) P K

Środa

04.03.

7.00 +Wincenty Zabielski (greg.4) P P
8.30 +Ks. Kan. Jerzy Główczewski K P
8.30 O Boże błog, łaski i zdrowie dla ks. Kazimierza – z okazji imienin. P
18.00 Zbiorowa: 1)O szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki i zdrowie dla Matki i dziecka; 2) Zofia Zienkiewicz – 3 r. śm.; 3)+Józef (on) i +Józefa (ona) oraz +Augustyn i +Aniela; 4) +Stanisława (ona) Jurczyńska – w 1 rocz. smierci N K

Czwartek

05.03

7.00 +Bogumiła Stenka – w 1 rocz. śmierci K K
8.30 +Wincenty Zabielski (greg.5) P N
8.30 +Jan Bohdanowicz – w miesiąc po śmierci K
18.00

Dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.

N K

Piątek

06.03.

7.00 +Zygmunt Rosiak – 2 rocz. śmierci N P
8.30 +Hilary Marchlewski -18 r. śm. oraz ++rodzice z obojga stron P W
16.30 +Ryszarda Fraszewski i za ++ z rodziny N W
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.6) K W

Sobota

07.03.

7.00 W intencji wynagradzającej Niepok. Sercu NMP P P
8.30 W intencji Żywego Różańca Św. K P
8.30 +Wincenty Zabielski (greg.7) N
18.00 +Tadeusz Kowalski – 25 rocz. śmierci N K

Niedziela 08.03.

7.00 +Jan Kuca – 16 r. śm. i +Urszula Stewa P K
8.30 +Konstanty, +Weronika i +Bogumiła Unton K N
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 Dziękczynna za ocalenie z prośbą o dalsze Boże Błog, zdrowie dla Adriany Miętkiej – w rocz. urodzin oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny Miętkich N P
11.30 +Wincenty Zabielski (greg.8) K
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące N K
13.00 +Edward Sikorski -12 r.śm. oraz o zdrowie dla Aurelii Sikorskiej / Chrzest św.: Paweł Krzysztof Meller P
18.00 +Bonifacy -11r. śm.; ++rodzice z obojga str.; +brat Jerzy -4 r. śm. i +Czesława (ona) Wiśniewscy K P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 23.02.2020 – 01.03.2020 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 23.02.   7.00 +Rajmund Loska (greg.23) N K
  8.30 +Wanda, +Leon, +Walenty, +Bronisława i +Piotr K P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Bożeny i Janusza z okazji rocznicy ślubu N K
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące P N
18.00 +Zofia Tudorowska – rocz. śmierci K P
Poniedziałek

24.02.

  7.00 +Rajmund Loska (greg.24) K K
  8.30 +Tadeusz KAROL – 11 rocz. śmierci P K
18.00 +Stanisława (ona) Iwaszczuk oraz ++rodzice z obojga stron N P
Wtorek

25.02.

  7.00 +Aleksander (on) i +Mirosława(ona) oraz o Boże błog. opiekę MB i  zdrowie dla Aleksandra (on)  N N
  8.30 +Rajmund Loska (greg.25) K N
18.00 +Wojciech Drozdowski – 52 rocz. śmierci P K
Środa

26.02.

  7.00  +Rajmund Loska (greg.26) N P
  8.30 ++rodzice: Margot i Józef oraz +siostra Jadwiga P W
17.00 +Feliks Skodowski N W
18.00 +Feliksa (ona) Wiśniewska – w 4 rocz. śmierci P W
19.00 +Urszula – w rocz. śmierci K W
Czwartek

27.02

  7.00 +Rajmund Loska (greg.27) P P
  8.30 +Helena i +Władysław Kapelsiewicze K P
18.00 ++rodzice: Anna i Jan Trzepałek oraz brat +Andrzej w 2 r. śm.  N K
Piątek

       28.02.

  7.00 +Rajmund Loska (greg.28) N N
  8.30 +Antoni Reca, +Helena, +Józef (on) i +Zenobia Wojtaś oraz o Boże błog. dla Edmunda P N
18.00 +Helena i +Teofil Kośniccy K P
Sobota

 29.02.

 

  7.00 +Rajmund Loska (greg.29) P P
  8.30 +Felicja, +Brunon, +Wiesław Wojewódka K P
18.00 ++rodzice: Franciszka (ona) i Stanisław (on) Furman N K
Niedziela 01.03.   7.00 +Rajmund Loska (greg.30) P N
  8.30 +Helena i+ Stanisław Lubniewscy N P
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Tadeusz Krzewiński, +Jerzy Oleś N K
11.30 +Krystyna Paulus – w miesiąc po śmierci P
13.00 O Boże błog., potrzebne łaski, światło Ducha św. dla Adriana z okazji imienin K N
18.00 +Wincenty Zabielski (greg.1) K P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 16.02.2020 – 23.02.2020 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 16.02.   7.00 +Rajmund Loska (greg.16) P K
  8.30 Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski w zdaniu egzaminów z prośbą o umocnienie wiary K P
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Feliks Stawiński – w rocz. śmierci P K
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące K P
18.00 +Helena i +Jan Baran N K
Poniedziałek

17.02.

  7.00 +Rajmund Loska (greg.17) K K
  8.30 +Pola i +Wiktor Rogulscy P K
18.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci N P
Wtorek

18.02.

  7.00 +Rajmund Loska (greg.18) N N
  8.30 +Bronisława i +Stanisław Surówka K N
18.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego P K
Środa

19.02.

  7.00  +Rajmund Loska (greg.19) P P
  8.30 +Urszula Kowalska – 31 rocz. śmierci N P
18.00 O dary Ducha Św., Boże prowadzenie i zdrowie dla syna z rodziną i Moniki K N
Czwartek

20.02

  7.00 +Rajmund Loska (greg.20) K K
  8.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę MB dla Agnieszki i Michała Marzec z okazji 20 rocz. ślubu N K
18.00 +Konstancja i +Konstanty P K
Piątek

       21.02.

  7.00 +Rajmund Loska (greg.21) N N
  8.30 +Józefa (ona), +Piotr, +Sylwestra(ona) Smagorzewscy P N
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę MB dla Marianny i Stanisława Szatkowskich – z okazji 60-rocznicy ślubu K P
Sobota

 22.02.

 

  7.00 +Rajmund Loska (greg.22) P P
  8.30 +Teresa Stefańska – w 1 rocz. śmierci K P
18.00 +Jan Alfut – 3 rocz. śmierci N K
Niedziela 23.02.   7.00 +Rajmund Loska (greg.23) N K
  8.30 +Wanda, +Leon, +Walenty, +Bronisława i +Piotr K P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Bożeny i Janusza z okazji rocznicy ślubu N K
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące P N
18.00 +Zofia Tudorowska – rocz. śmierci K P

~ INTENCJE MSZALNE ~ 09.02.2020 – 16.02.2020 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 09.02.   7.00 +Rajmund Loska (greg.9) P K
  8.30 +Julia i +Aleksander Pruśniewscy N P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +mama Monika-w 30 r.śm. oraz +tato Jan–w 15r.śm. Szczepańscy N K
13.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla Jerzego Jabłońskiego z okazji 82-urodzin                     Chrzest św.:1) Leon Walter, 2)Antonina Anna Niesiołowska K P
18.00 +Apolonia Woźniak i +Natalia Gałęzewską K N
Poniedziałek

10.02.

  7.00 +Rajmund Loska (greg.10) K K
  8.30 +Apolonia, +Julianna, +Teresa i +Jan Krupa P K
18.00 +Janina i +Stanisław Asztemborscy oraz ++ z rodziny N P
Wtorek

11.02.

  7.00 +Rajmund Loska (greg.11) N N
  8.30 +Anna , +Emilia, +Jan, +Czesław, +Piotr Piskorscy K N
10.00 Za chorych i starszych Parafian P W
18.00 + Stanisław (on) Kupczyk -w rocz. śm. oraz +Andrzej Kupczyk K N
18.00 +Aleksander Gierjatowicz P
Środa

12.02.

  7.00  +Rajmund Loska (greg.12) P P
  8.30 +Aniela, +Felicja, +Jan, +Franciszek, +Krzysztof Pachulscy K P
18.00 O dary Ducha Św., Boże prowadzenie i zdro0wie dla syna z rodziną i Moniki N K
Czwartek

13.02

  7.00 +Rajmund Loska (greg.13) N N
  8.30 +Paweł Rzymski – 41 rocz. śmierci K N
18.00 O rychły triumf Niepokalanego Serca NMP P K
Piątek

       14.02.

  7.00 +Rajmund Loska (greg.14) K K
  8.30 + Bożena Banasiak  i ++rodzice z obojga stron P K
18.00 +Władysław Trociuk K P
Sobota

 15.02.

 

  7.00 +Rajmund Loska (greg.15) P P
  8.30 +Krzysztof Kruszyński K P
18.00 +Halina i +Jan Krupieńczyk oraz ++dziadkowie z obojga stron P K
Niedziela 16.02.   7.00 +Rajmund Loska (greg.16) P K
  8.30 Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski w zdaniu egzaminów z prośbą o umocnienie wiary K P
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Feliks Stawiński – w rocz. śmierci P K
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące K P
18.00 +Helena i +Jan Baran N K

~ INTENCJE MSZALNE ~ 02.02.2020 – 09.02.2020 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 02.02.   7.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Boskiej i zdrowie dla Marianny – z okazji 70-tych urodzin P N
  8.30 +Gerarda Reński – 41 rocz. śmierci K P
  8.30 +Rajmund Loska (greg.2) N
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Halina i +Franciszek Kosznik N P
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące P K
18.00 +Danuta Kowalczyk K N
Poniedziałek

03.02.

  7.00 +Czesław Sołtysek – w miesiąc po śmierci K K
  8.30 Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski dla Marcina w dniu 35-urodzin i o potomstwo dla Marcina i Natalii P K
  8.30 +Rajmund Loska (greg.3) N
18.00 +Cecylia Redzińska –  w 42 rocz. śmierci N P
Wtorek

04.02.

  7.00 +Rajmund Loska (greg.4) N N
  8.30 +Stanisław (on) Kwiatkowski – 25 rocz. śmierci P N
18.00 +Elżbieta Kobiela – w 10 rocz. śmierci K P
Środa 

       05.02.

  7.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i dary Ducha św. dla Doroty i Mariana P P
  8.30 +Maria Zysk – 4 rocz. śm. K P
  8.30 +Rajmund Loska (greg.5) P
18.00 +Ks. Kan. Jerzy Główczewski N K
Czwartek 06.02.   7.00 +Rajmund Loska (greg.6) K K
  8.30 O zdrowie na duszy i ciele dla syna Adama N K
18.00 Dziękczynna za Intronizację NSPJ z prośbą o Jej dobre owoce w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów P N
Piątek

07.02.

  7.00 +Rajmund Loska (greg.7) P N
  8.30 P W
16.30 O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Ireny Kuźmy N W
18.00 +Stanisław (on) Kupiński oraz ++Babcie i dziadkowie z obu str. K W
      Sobota

08.02

 

  7.00 +Rajmund Loska (greg.8) N N
  8.30 +Edward Dejneka – w 8 rocz. śmierci P N
15.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Boskiej dla Bożeny i Józefa Kłopockich z okazji 60-rocznicy ślubu P
18.00 +Edward Pełka K P
Niedziela 09.02   7.00 +Rajmund Loska (greg.9) P K
  8.30 +Julia i +Aleksander Pruśniewscy N P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +mama Monika-w30r.śm. oraz +tato Jan–w 15r.śm. Szczepańscy N K
13.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla Jerzego Jabłońskiego z okazji 82-urodzin                     /chrzest św.: Leon Walter K P
18.00 +Apolonia Woźniak i +Natalia Gałęzewską K N

~ INTENCJE MSZALNE ~ 26.01.2019 – 02.02.2020 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 26.01.   7.00 +Michał Plejewski – z okazji urodzin K N
  8.30 +Henryk Nowak –w 10 r. śm. i ++rodzice z obojga stron N K
10.00 Suma – za Parafian K N
11.30 +Anna Peplińska (greg. 26) N K
13.00 O Boże błog., potrzebne łaski dla Magdy Mioskowskiej z okazji 23 – urodzin /      Chrzest św.: Laura Guzińska K N
18.00 +Irena Loroch – w 2 rocz. śmierci N K
Poniedziałek

27.01.

  7.00 N N
  8.30 +Anna Peplińska (greg. 27) K N
18.00 +Florentyna, +Józef, +Stefan N K
Wtorek

28.01.

  7.00 +Jan Żemełko – w miesiąc po pogrzebie K K
  8.30 +Jerzy Miętki –w rocz. urodzin oraz o Boże błog. dla rodziny Miętkich N K
18.00 +Anna Peplińska (greg. 28) K N
Środa 

       29.01.

  7.00 ++rodzice N N
  8.30 +Anna Peplińska (greg. 29) K K
18.00 Zbiorowa: 1) +Helena Skałecka – 2 r. śm.; 2)+Andrzej Gula – I rocz. śmierci N K
Czwartek 30.01.   7.00 +Genowefa Nowocińska, +Władysław i +Tadeusz K K
  8.30 +Anna Peplińska (greg. 30) N K
18.00 Ks. Kan. Jerzy Główczewski – w 17 rocz. śmierci  P N
Piątek

        31.01.

  7.00

++rodzice i ++rodzeństwo

N N
  8.30  +Jerzy Wszelaki – 19 rocz. śmierci P N
18.00 +Tadeusz Wiśniewski – 2 rocz. śmierci K P
Sobota

 01.02.

 

  7.00 W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP P P
  7.00 +Rajmund Loska (greg.1) K
  8.30 W intencji Żywego Różańca Świętego P K
  8.30 +Władysław Waleńczak  -2 r. śm. i ++rodzice z obojga stron N
18.00 ++rodzice: Marianna i Kazimierz; ++rodzeństwo z obojga stron N P
Niedziela 02.02.   7.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Boskiej i zdrowie dla Marianny – z okazji 70-tych urodzin P N
  8.30 +Gerarda Reński – 41 rocz. śmierci K P
  8.30 +Rajmund Loska (greg.2) N
10.00 Suma – za Parafian P K
11.30 +Halina i +Franciszek Kosznik N P
13.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące P K
18.00 +Danuta Kowalczyk K N

~ INTENCJE MSZALNE ~ 19.01.2019 – 26.01.2020 R.

 

Dzień Godz. Intencja M K
Niedziela 19.01.   7.00 +Franciszek(on) Kawalec -10 r. śm. oraz ++rodzice z obojga str P N
  8.30 +Jadwiga, +Michał, +Henryk i ++dziadkowie z obojga stron K P
10.00 Suma – za Parafian P N
11.30 +Anna Peplińska (greg. 19) N K
13.00 O Boże błog., potrzebne łaski dla Roberta z okazji 5-urodzin

Chrzest św.: Sofia Mjalsi

K P
18.00 Dziękczynna z prośbą o łaskę wiary, sakrament małżeństwa i dary Ducha Św., opiekę MB dla Wiktorii – z okazji 28-urodzin N K
Poniedziałek

20.01.

  7.00 +Anna Peplińska (greg. 20) P P
  8.30 +Zygmunt Gardulski – I rocz. śmierci K N
16.00 W intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci N
Wtorek

21.01.

  7.00 ++Babcie: Maria Dąbrowska i Wiktoria Kraśniewska N N
  8.30 +Anna Peplińska (greg. 21) K N
16.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego N
Środa

22.01.

  7.00  +Gerard – 14 rocz. śmierci K K
  8.30 +Anna Peplińska (greg. 22) N K
16.00 +Teresa Iwaszczuk – w 3 r. śm. oraz rodzice z obojga stron K
Czwartek

23.01

  7.00 ++Babcie i ++Dziadkowie z obojga str. i o nawrócenie dla Niny N N
  8.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące K N
16.00 +Anna Peplińska (greg. 23) N
Piątek

       24.01.

  7.00

W intencji zaprzestania zabijania dzieci nienarodzonych

K K
  8.30 +Bożena Buksza i +Gerard Kurowski N K
16.00 +Anna Peplińska (greg. 24) K
Sobota

 25.01.

 

  7.00 +Antonina Kasperska – w 30 dniu po śmierci N N
  8.30 +Jan, +Lucyna Waszczuk i dziadkowie z obojga stron K N
18.00 +Anna Peplińska (greg. 25) N K
Niedziela 26.01.   7.00 +Michał Plejewski – z okazji urodzin  K N
  8.30 +Henryk Nowak –w 10 r. śm. i ++rodzice z obojga stron N K
10.00 Suma – za Parafian K N
11.30 +Anna Peplińska (greg. 26) N K
13.00 O Boże błog., potrzebne łaski dla Magdy Mioskowskiej z okazji 23 – urodzin   / Chrzest św.: Laura Guzińska K N
18.00 +Irena Loroch – w 2 rocz.śmierci N K