Ogłoszenia Duszpasterskie 28.02.2021

1. Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym dziś i we wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz.17.15. Serdecznie zapraszamy.
  2. Droga Krzyżowa w najbliższy piątek dla dorosłych o godz. 9.00 i 17.15;   dla dzieci o godz. 16.30  a dla młodzieży i pracujących do późna o godz.19.00. Niech nikogo z nas na tych nabożeństwach nie zabraknie.
  3. We wszystkie dni Wielkiego Postu (z wyjątkiem niedziel) zapraszamy także na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia  z Koronkę przy wystawionym Najświętszym Sakramencie o godz. 15.00.
  4. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  5. W tym tygodniu przypadają: I-czwartek, I-piątek i I-sobota miesiąca.
  6. W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
  7. W I-piątek okazja do spowiedzi św. w czasie Mszy św. porannych i od godz. 16.00 – 18.30. O godz. 16.30 Msza św. dla dzieci a po Niej Droga Krzyżowa. Nabożeństwo I-piątkowe po Mszy św. o godz. 7.00  i 18.00.
  8. Chorych z posługą sakramentalną Ks. Kazimierz i Ks. Proboszcz odwiedzą  w piątek od godz. 9.00 a Ks. Paweł w sobotę również od godz. 9.00.
  9. Nabożeństwo I-sobotnie  zostanie odprawione w sobotę po Mszy św. o    godz. 7.00.
  10. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w I-sobotę  o godz. 7.30 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic a o godz. 8.30 na Mszę św. w intencji  tej wspólnoty.
  11. Od następnej niedzieli będziemy przeżywali w naszej parafii Renowacje Misji Świętych. Rozpoczęcie w sobotę na Mszy św. o godz. 18.00 i w niedzielę na wszystkich Mszach Świętych. Szczegółowy program misji znajduje się na stronie internetowej naszej parafii, w gablotce i w gazetce Miłosierdzie z poprzedniej niedzieli. Bardzo prosimy Wszystkich skorzystajcie z  tego szczególnego czasu rozlewania się w naszej parafii Bożej Łaski. Pragniemy Renowacje Misji transmitować on-line.
  12. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-komunii św. w środę o godz. 19.00 w kościele.
  13. W piątek 26 marca z naszej Parafii do Wejherowa wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Spotkanie organizacyjne dla wszystkich zaineresowanych odbędzie się w czwartek 4 marca  o godz. 18.45.
  14. Wyrażamy wdzięczność  za złożone  w minioną niedzielę ofiary przeznaczona na spłatę nowych żyrandoli. Zebraliśmy 4965 zł.  Bóg zapłać!
  15. W następną niedzielę taca będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła. W minionym tygodniu zakupiliśmy olej opałowy za 16.940 zł. Powinno to wystarczyć przynajmniej do końca obecnego sezonu grzewczego.
  16. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  17. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i dobrego, owocnego drugiego tygodnia Wielkiego Postu. Szczęść Boże!