Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 02.05.2021

 

 • Nabożeństwa majowe przez cały miesiąc o godz. 17.30. Gorąco zachęcamy  do modlitwy za wstawiennictwem Matki Boskiej. 
 • W dniu jutrzejszym tj. 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski – Głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. w porządku niedzielnym.
 • W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach nabożeństwa majowego.
 • W tym tygodniu przypadają: I-czwartek i I-piątek miesiąca.
 • W I-czwartek miesiąca o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej owoce w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów. O godz. 18.00 Msza św. w tej intencji. Po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej Marana Tha w salce na plebanii. 
 • W I-piątek miesiąca okazja do spowiedzi podczas Mszy św. porannych i  od godz. 16.00. Nabożeństwo I-piątkowe po Mszy św. o godz. 7.00 i o godz. 17.00. O godz. 16.30 na Mszę św. zapraszamy wszystkie dzieci. 
 • Ks. Kazimierz  i Ks. Proboszcz z posługą sakramentalną udadzą  się do chorych w piątek od godz. 9.00.
 • W sobotę obchodzimy w Kościele uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. Zapraszamy do modlitwy za naszą Ojczyznę.
 • W najbliższą sobotę  dzieci z klas III przystąpią  do I-Komunii świętej na Mszy św. o godz. 10.00. i o godz.12.00. W czasie Białego Tygodnia dzieci przychodzą w niedzielę na Mszę św. na godz. 11.30 a od poniedziałku do piątku na  godz. 17.30 na nabożeństwo majowe i Mszę św. 
 • Spowiedź i nabożeństwo pokutne dla dzieci przed I-komunią św. odbędzie się w piątek o godz. 15.00 i 15.45. Spowiedź dla rodziców i rodzin tych dzieci w piątek od godz. 16.30 – 18.30. 
 • W dniu dzisiejszym przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za wszelkie ofiary składamy Bóg zapłać!
 • Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 • W minionym tygodniu odeszły do wieczności nasze Parafianki: śp. Jadwiga Domanowska l. 87 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej,  śp. Elżbieta Taranowska   l. 63 z ul. Redłowskiej i śp. Teresa Surowiec l. 91 z ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej.  Je i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 • Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego, zdrowego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz