Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 25.04.2021

 1. Od dnia dzisiejszego czyli od Niedzieli Dobrego Pasterza rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Zachęcamy i prosimy o modlitwę w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii. 
 2. Nabożeństwa majowe od soboty codziennie  o godz.17.30  Naszą postawą i modlitewnym uczestnictwem w tych nabożeństwach dajmy wyraz miłości do Matki Bożej.
 3. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 4. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i adoracja do godz. 19.30.
 6. W tym tygodniu przypada I-sobota miesiąca. O godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I-sobotnie.
 7. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w I-sobotę  o godz. 7.30 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic o godz. 8.30 na Mszę św. w intencji  tej wspólnoty.
 8. Ks. Paweł z posługą sakramentalną odwiedzi swoich chorych w sobotę od godz. 9.00 a Ks. Proboszcz i Ks. Kazimierz w następny piątek tj. 7.05.br. 
 9. Informujemy, że w minioną niedzielę zebraliśmy na nowe stacje drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej  8535 zł. Za wszelkie ofiary także te składane na konto bankowe parafii składamy serdeczne Bóg zapłać!
 10. W dniu dzisiejszym przed kościołem zbiórka na Pomorskie Hospicja a w następną niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. „Bóg zapłać!”
 11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.  Zachęcamy do lektury.
 12. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin: śp. Ryszard Gołos l. 76 z ul. Cylkowskiego. Jego i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 13. Wszystkim życzymy  radosnej niedzieli oraz pełnego Bożej łaski, dobrego i zdrowego tygodnia.  Szczęść Boże!