Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 03.11.2019

 1. Różaniec z wypominkami za naszych zmarłych w miesiącu listopadzie będziemy odmawiać o godz.17.30. Wypominki można składać jeszcze podczas kolekty albo w zakrystii lub w biurze parafialnym. Wspólnota Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci zaprasza w listopadzie w dni powszednie na Drogę Krzyżową w intencji zmarłych o godz. 7.30. 
 2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy przeżywać:
  • w poniedziałek – św. Karola Boromeusza, biskupa,
  • w sobotę – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
 3. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i o godz. 18.00.
 4. W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów i nowe powołania kapłańskie.
 5. Wspólnotę biblijno-modlitewną „Marana tha” zapraszamy w czwartek na Mszę św. na godz. 18.00 a po Niej na spotkanie do salki na plebanii.
 6. Chorych z posługą sakramentalną Ks. Paweł odwiedzi w sobotę od godz.9.00. 
 7. Grupa Czcicieli Bożego Miłosierdzia zaprasza do codziennego odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 8. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 9. Cotygodniową prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Maria Kalisz  l. 76 z ul. Powstania Wielkopolskiego i śp. Stanisław Białowiec l. 82. Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
 11. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz