Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 07.02.2021

  1. W czwartek przypada XXIX Światowy Dzień Chorego związany ze wspomnieniem NMP z Lourdes.  Msza św. w intencji chorych i starszych naszych Parafian zostanie odprawiona o godz. 10.30. Po Mszy św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem tzw. błogosławieństwa lourdzkiego. Ze względu na pandemie, zgodnie z zaleceniami Bpa Jacka, administratora naszej archidiecezji,  nie będzie zbiorowego udzielania sakramentu chorych w kościele. Zwracamy się z prośbą o pomoc naszym starszym i chorym Parafianom w dotarciu do kościoła w tym dniu.
  2. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  3. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
  4. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 19.30.
  5. Wyrażamy wdzięczność naszym Paniom i Panom za uprzątniecie szopki i dekoracji bożonarodzeniowej. 
  6. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  7. Prezydent Miasta przypomina, że do 24 lutego br. mieszkańcy Gdyni mogą składać projekty dzielnicowe w Budżecie Obywatelskim 2020 oraz zapisywać się na warsztaty projektów miejskich. Bliższe informacje na plakacie.
  8. W  minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi  Parafianie: śp. Anna Węcławska Pertrow  l. 85  z ul. Herberta i śp. Marek Mircho l. 66 z ul. Cylkowskiego.  Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
  9. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego, zdrowego tygodnia. Szczęść Boże!

 

Dodaj komentarz