Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 14.02.2021

 1. Od środy rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. Msze św. w Środę Popielcową z obrzędem posypania głów popiołem według następującego porządku: o godz. 7.00, 8.30 a po południu o godz.17.00 dla dzieci, o godz. 18.00 i 19.00 (z udziałem młodzieży). Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje post ścisły. 
 2. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dorosłych o godz. 9.00 i 17.15; dla dzieci o godz. 16.30, a dla  młodzieży o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
 3. W piątek z racji przypadającego 19-dnia miesiąca Braci ze Wspólnoty Mężczyzn  św. Józefa oraz wszystkie inne chętne osoby zapraszamy na godz. 19.00 na drogę Krzyżową a po Niej na Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Po modlitwie bracia będą mieli jeszcze krótkie spotkanie. 
 4. We wszystkie dni Wielkiego Postu (z wyjątkiem niedziel) zapraszamy także na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 do kościoła.
 5. W niedziele nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.  Kazania będzie głosił Ks. dr Jarosław Lisica z parafii Bożego Ciała w Gdańsku Morenie. Serdecznie zapraszamy. 
 6. Już dziś zapraszamy także wszystkich do udziału w Renowacji Misji Świętych, które będziemy przeżywali w naszej parafii w trzecim tygodniu Wielkiego Postu, od 07 -11 marca tj. od niedzieli do czwartku włącznie.  Poprowadzi je (tak jak Misje Święte w 2018 r.) Ks. Świerad Pettke z Włocławka.
 7. W najbliższą niedzielę taca inwestycyjna przeznaczona będzie na spłatę nowych żyrandoli. Za zrozumienie i wszelkie ofiary, także te przesyłane na konto parafialne już dziś składamy serdeczne „Bóg zapłać!”
 8. Poszukujemy osoby chętnej do pracy w zakrystii. Informacje u ks. Proboszcza.
 9. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 10. W  minionym tygodniu odeszły do wieczności nasze  Parafianki: śp. Alicja Kiryluk           l.56 z ul. Kisielewskiego i śp. Małgorzata Kowalska l.65 z ul. Korczaka. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu.Wieczny odpoczynek …
 11. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i dobrego rozpoczęcia tegorocznego Wielkiego Postu. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz