Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 09.10.2022

 1. Nabożeństwo różańcowe przez cały miesiąc październik w dni powszednie: dla dorosłych o godz.17.30, dla dzieci we wtorki i piątki o godz. 16.30 a dla młodzieży we wtorki i piątki o godz.17.30. W niedzielę nabożeństwo różańcowe dla całych rodzin o godz. 17.30. 
 1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i  popołudniu w ramach nabożeństwa różańcowego. 
 1. W czwartek, 13 października przypada ostatni w tym roku dzień czuwania fatimskiego. W programie uroczysta Msza św. o godz. 18.00, ok. godz. 19.00 Różaniec Fatimski a o godz. 19.30 procesja z Figurą Pani Fatimskiej wokół kościoła i Apel Jasnogórski. Na nabożeństwo przynieśmy ze sobą świece. W tym dniu różaniec będzie tylko ok. godz. 19.00.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i adoracja do godz. 19.30. 
 2. W następną  niedzielę, będziemy przeżywać 44 rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową oraz XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask Prawdy. Po Mszy św. tradycyjna zbiórka do puszek przy wyjściu z kościoła na stypendia dla dzieci i młodzieży objętej  opieką Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Za wszelkie ofiary już dziś składamy gorące podziękowanie –Bóg zapłać!
 1. Mieszkańców Gdyni zapraszamy za tydzień na uroczyste obchody Dnia Papieskiego, które rozpoczną się o godz. 16.30 u stóp Gdyńskich Krzyży, na placu nieopodal Urzędu Miasta. Po modlitwie procesjonalne przejdziemy procesją różańcową w stronę Gdyńskiej Kolegiaty, niosąc relikwie św. Jana Pawła II.
 1. Kartki z wypominkami za naszych zmarłych można składać podczas niedzielnej tacy a także w zakrystii lub w biurze parafialnym. By uniknąć pomyłek tzw. „wypominki całoroczne”, prosimy składać osobiście w zakrystii lub biurze parafialnym. Intencje na Msze św.  zbiorowe, które będą odprawiane w Dzień Zaduszny tj. 2 listopada o godz. 8.30 i 18.00 prosimy, by wyraźnie zaznaczyć, że chodzi o Mszę św. zbiorową i podać godzinę.
 1. Przypominamy, że w niedzielę 23.10.br o godz. 13.00  Ks. Abp Tadeusz Wojda odprawi Msze św. dziękczynną za 40 lat naszej parafii. Do wspólnego wyrażenia wdzięczności Panu Bogu i ludziom serdecznie wszystkich zapraszamy. 
 1. W związku z jubileuszem parafii katecheci organizują dla dzieci konkurs pt. „ Nasza parafia widziana oczami dziecka”. Forma dowolna (rysunek, poezja i inne). Prace należy do 20 października złożyć u katechetów. 
 1. Informujemy, że w biurze parafialnym w godzinach urzędowania można zgłaszać intencje mszalne na 2023 rok.
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Galilei  i Miłosierdzia, które można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 1. W  minionym tygodniu odeszła do wieczności nasi Parafianie: śp. Mieczysław Dąbrowski l. 95  z ul. Szarych Szeregów i śp. Miłosz Burtowy, noworodek z ul. Cylkowskiego. Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
 2. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!