Ogłoszenia Duszpasterskie 05.11.2023

1. Różaniec z wypominkami za naszych zmarłych do soboty włącznie o godz.17.30. Wspólnota Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci zaprasza w listopadzie w dni powszednie na Drogę Krzyżową w intencji zmarłych o godz. 7.30.
  1. W dzisiejszą  niedzielę na sumie parafialnej o godz.10.00 zostaną poświęcone opłatki wigilijne, w które będzie można się zaopatrzyć w zakrystii lub w biurze parafialnym. Ofiary złożone przy tej okazji będą w całości przeznaczone na remont plebanii.
  1. W sobotę 11-listopada przypada 105-rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msze św. w tym dniu o godz. 7.30 i 18.00. Zapraszamy serdecznie do modlitwy za Ojczyznę zwłaszcza na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00. Wywieśmy  na naszych domach i blokach flagi narodowe!
  • w czwartek- rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
  • w  piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
  • w sobotę – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa.
  1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I-Komunii św. zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 19.00 do kościoła.
  1. Braci ze Wspólnoty św. Józefa i wszystkich chętnych mężczyzn zapraszamy we wtorek o godz. 18.00 na Mszę św. a po Niej na spotkanie do salki na plebanii.
  1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 7.30 i 18.00.
  1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji NSPJ  z prośbą o jej dobre owoce.
  1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 19.30.
  1. W minioną niedzielę zebrano na misje 1770 zł. Za wszelkie ofiary wraz z Kołem Misyjnym składamy serdeczne „Bóg zapłać!”
  1. W następną niedzielę taca inwestycyjna przeznaczona będzie na przebudowę plebanii. Za wszelkie ofiary już dzisiaj serdecznie dziękujemy.
  1. Cotygodniową prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!