Ogłoszenia Duszpasterskie 12.03.2023

1. Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym dziś i we wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz.17.15. Serdecznie zapraszamy.
  1. We wszystkie dni Wielkiego Postu (z wyjątkiem niedziel) zapraszamy także na nabożeństwo  do Bożego Miłosierdzia z Koronką o godz. 15.00 przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.
  1. Droga Krzyżowa w najbliższy piątek dla dorosłych o godz. 8.00 i 18.30;   dla dzieci o godz. 16.30. Niech nikogo z nas na tych nabożeństwach nie zabraknie.
  1. W następny piątek tj. 24.03.br. zapraszamy całe rodziny na Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii. Rozpoczęcie w kościele o godz. 19.00. Przejdziemy trasą jak w ubiegłych latach. Na to nabożeństwo przynieśmy ze sobą świece lub znicze, które na zakończenie złożymy przy krzyżu misyjnym.
  1. Spotkanie dla rodziców młodzieży, która w tym roku ma przystąpić do bierzmowania oraz tej młodzieży odbędzie się dzisiaj po Mszy św. sprawowanej o godz. 18.00 w kościele. Serdecznie zapraszamy.
  1. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  1. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
  1. Chłopców, którzy chcieli by zostać ministrantami zapraszamy w sobotę o godz. 12.00 na spotkanie w kościele.
  1. Dziewczynki, które chciałyby śpiewać w scholii dziecięcej zapraszamy na próbę w sobotę  o godz. 11.00 do kościoła.
  1. Organizujemy dla dzieci konkurs na największą i najpiękniejsza palmę. Rozstrzygnięcie w Niedzielę Palmową na Mszy św. o godz. 11.30.
  1. W dzisiejszą  niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek  na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad Gentes.
  1. Za tydzień taca inwestycyjna przeznaczona będzie na koszty związane z remontem plebanii. Za wszelkie ofiary już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać!
  1. Kto chciałby złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego może to uczynić do puszki stojącej przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać!
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć paschaliki wielkanocne (koszt 10 zł).
  1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego, Niedzieli, i naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  1. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 34 zaprasza przyszłych uczniów wraz z rodzicami  na dzień otwarty do szkoły  w sobotę 18 marca br.  w godzinach od 10.00 – 12.00. Szczegóły na plakacie w gablotce.
  1. Osoby, które chciałyby wybrać się do Gdyńskiego Centrum Filmowego na film o św. Józefie pt. „Opiekun” proszone są o zgłoszenie się do zakrystii. Seans będzie w czwartek 16.03.br o godz. 19.30. Koszt 16 zł.
  1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka śp. Zofia Siniecka l.88 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
  1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia. Szczęść Boże!