Ogłoszenia Duszpasterskie 16.01.2022

1. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci. Po Mszy św.
  1.   We wtorek Msza św. o godz. 18.00 w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego.
  1. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  1. W czwartek o godz. 17.00  modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
  1. W piątek przeżywamy Dzień Babci a w sobotę Dzień Dziadka. W Ich intencji będziemy szczególnie modlić się w piątek i w sobotę. Wszystkim drogim Babciom i Dziadkom życzymy samych radości, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na jak najdłuższe lata życia.
  1. W piątek  wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  1. W piątek po wieczornej Mszy św.  wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, koronka i adoracja do godz. 19.30.
  1. W tym  tygodniu na modlitwę kolędową do kościoła, na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy  Parafian  wg. następującego porządku:
  • w poniedziałek 17. stycznia: ul. Redłowska, ul. Wiosny Ludów, oraz ul. Batalionów Chłopskich;
  • we wtorek 18.stycznia: ul. Mokwy, ul. Szczeblewskiego, ul. Suchanka, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej, ul. Hallera, ul. Nocznickiego, ul. Skośna;
  • w środę 19.stycznia: ul. Herberta 4,7 oraz ul. Korczaka 2-6;
  • w czwartek 20. stycznia: ul. Korczaka 7, 8, 14, 16, 18, 20 i domki (9-39);
  • w piątek 21. stycznia: ul. Legionów 100, 102, 107;
  • w sobotę 22.stycznia ul. Legionów 109-115, 117, 119.
  1. Składamy serdeczne podziękowanie chrześcijańskim „Bóg zapłać” za składane do puszki ofiary kolędowe czy przesyłane na konto parafialne. Przeznaczone są one na spłatę paneli fotowoltaicznych.
  2. Gorąco dziękujemy także za wszelkie ofiary złożone w dniu dzisiejszym na „tacę inwestycyjną” przeznaczone na nowe stacje drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej. Bóg zapłać!
  1. W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne tylko w poniedziałek od godz. 16.45- 17.45 i w piątek od 19.00-20.00. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się z kapłanem po wieczornej Mszy św.
  1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego, Niedzieli, oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  1. W  minionym tygodniu odeszły do wieczności nasze Parafianki: śp. Wanda Nowakowska     l. 80 z ul. Powstania Wielkopolskiego, śp. Bogumiła Strumiło l. 88 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej, śp. Urszula Mamczyńska l. 85  z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej i śp. Barbara Siembieda l.88 z ul. Korczaka. Je i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
  1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!