Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 17.04.2022

  1. Pan Zmartwychwstał Prawdziwie – Alleluja! Niech ta radość przenika nasze serca. W imieniu Kapłanów z naszej parafii pragnę Wam Drodzy Parafianie i  przybyli Goście złożyć jak najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech blask Chrystusa Zmartwychwstałego oświeci nasz serca, napełniając je radością płynącą z wiary, że Chrystus żyje i jest wśród nas. Niech święta Wielkiej Nocy przyniosą nam duchowe odrodzenie, napełniając pokojem i dając siłę do pokonywania trudności.   Wszystkim życzymy Wesołych Świąt!
  1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przeżywania Wielkiego Tygodnia. Kapłanom wyrażamy wdzięczność za  posługę w sakramencie pojednania, za modlitwy i udział w obrzędach liturgicznych. Paniom oraz Panom z Parafialnej  Wspólnoty Mężczyzn dziękujemy za piękne przygotowanie kwiatów i dekoracji naszej świątyni. Całej służbie liturgicznej pod przewodnictwem Pana Przemysława  Gora i Pana Jana Krakowiaka za przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii Triduum Paschalnego. Wszystkim grupom za adorację, Pani Hani i Panu Przemkowi oraz „Scholi In Domino” za ubogacenie  śpiewem liturgii. Dziękuję Wam Bracia i Siostry za obecność, modlitwę i przykład wiary jaki daliście w ciągu tych dni. Wszystkim składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  1. W II Dzień Świąt – w Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte w porządku niedzielnym. W tym dniu zbiórka do puszek przed kościołem na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  1. Wyrażamy wdzięczność tym, którzy podzielili  się  darami z najbardziej potrzebującymi a Parafialnemu Zespołowi Caritas dziękujemy za  ich rozdanie  tym osobom. 
  1. Uroczysta Suma Odpustowa zostanie odprawiona w niedzielę za tydzień o godz. 13.00 pod przewodnictwem Ks. Prał. Sławomira Odera, postulatora procesu beatyfikacyjnego i kanonizacyjnego św. Jana Pawła II. Na sumie nastąpi uroczyste wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II do naszej świątyni. Po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia i procesja wokół kościoła. Po modlitwach zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na  „minifestyn odpustowy” przy muzyce i zabawie. Zwracamy się też o pomoc w jego organizacji i upieczenie ciast na to nasze – rodzinne święto.
  1. Po Mszy odpustowej około godz. 14.30 do 18.00 zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na  „minifestyn odpustowy”. Dla dzieci są przewidziane różne konkursy z nagrodami. Wszystkich też zapraszamy na gorącą zupę, kiełbaskę z grilla oraz kawę i ciastko. Zwracamy się o pomoc w organizacji festynu i upieczenie ciast na to nasze –  parafialne święto.
  1. W niedzielę za tydzień o godz.15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  1. Nowenna przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia z Koronką przed wystawionym Najświętszym Sakramentem dzisiaj oraz przez Oktawę Wielkanocną codziennie o godz. 15.00.
  1. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  1. Koło Misyjne dziękuję za ofiary złożone w Niedzielę Palmową przy okazji nabywania palm. Zebrano 2885 zł i 2$. Fundusze zostaną przekazane na misje. Bóg zapłać!