Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 17.11.2019

 1. Wspólnota Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci zaprasza w listopadzie w dni powszednie na Drogę Krzyżową w intencji zmarłych o godz. 7.30. 
 2. W poniedziałek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci, po Mszy św. spotkanie w salce na plebanii.
 3. Młodzież przygotowująca się do Europejskiego Spotkania Młodych TZ, a także wszystkich chętnych zapraszamy  w najbliższą środę o godzinie 19:00 na spotkanie w naszym kościele. Będziemy rozważali Słowo Boże i modlili się śpiewem kanonów. 
 4. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego. Po Mszy św. spotkanie w salce na plebanii.
 5. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 6. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji NSPJ  z prośbą o jej dobre owoce.
 7. Wspólnotę biblijno-modlitewną „Marana tha” zapraszamy w czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 a po Niej na spotkanie do salki na plebanii.
 8. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 19.30.
 9. Grupa Czcicieli Bożego Miłosierdzia zaprasza do codziennego odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00
 10. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy przeżywać:
  • w poniedziałek –wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  • w środę – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana;
  • w czwartek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny;
  • w piątek– wspomnienie Św. Ceceli, dziewicy i męczennicy;
  • w przyszła niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.  
 11. W dniu dzisiejszym na sumie parafialnej o godz.10.00 zostaną /zostały poświęcone opłatki wigilijne, w które będzie można się zaopatrzyć w zakrystii lub w biurze parafialnym. Ofiary złożone przy tej okazji będą w całości przeznaczone na pokrycie  kosztów nowego prezbiterium.
 12. Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na „tacę inwestycyjną” –przeznaczone  na pokrycie kosztów nowego wystroju prezbiterium. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 13. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego, Niedzieli, i naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie,  którą można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 14. W następną niedzielę będziemy gościli w naszej parafii kleryka Gdańskiego Seminarium Duchownego, który opowie nam o życiu seminaryjnym i przygotowaniu do kapłaństwa. Ofiary, które złożymy w tym dniu na tace będą przeznaczone w całości na utrzymanie naszego seminarium duchownego. Bóg zapłać!
 15. Za dwa tygodnie tj. 1 grudnia rozpoczniemy Adwent. Msze św. roratnie będą w naszej parafii o godz. 6.30. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci przynoszą na roraty lampiony, które można wykonać w domu albo  zakupić w przy wyjściu z kościoła.  
 16. Pielgrzymów, którzy w październiku odwiedzili Gruzję zapraszamy na spotkanie w następną niedzielę o godz. 16.00 w salce na plebanii.   
 17. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin śp. Andrzej Kupczyk l. 80 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Jego i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
 18. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz