Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia duszpasterskie 18.08.2019

 1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim Bożego wypoczynku.
 2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  •   we wtorek: wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
  •   w środę: wspomnienie św. Piusa X, papieża;
  •   w czwartek: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej;
  •   w sobotę: święto Św. Bartłomieja, Apostoła.
 3. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Patronki MB Dobrej Śmierci.
 4. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego
 5. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 6. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 7. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 8. Dziękujemy też Paniom z Koła misyjnego za przygotowanie wiązanek kwiatów i ziół na Uroczystość Wniebowzięcia NMP i za wszelkie złożone przy tej okazji ofiary przeznaczone na cele misyjne. Bóg zapłać!
 9. Przypominamy, że organizujemy 4-dniową pielgrzymkę autokarową ścianą zachodnią Polski   do Gidli, Częstochowy, Piekar Śląskich, Barda Śląskiego, Wrocławia, Trzebnicy, Świebodzina i  Rokitna w terminie 19-22 września br. (czwartek – niedziela). Koszt 630 zł. Informacje i zapisy u ks. Proboszcza.
 10. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
 11. W minionym tygodniu odszedł  do wieczności nasz Parafianin Tadeusz Wykowski l. 92 z ul. Powstania Śląskiego. Jego i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 12. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.  Szczęść Boże!

Dodaj komentarz