Ogłoszenia Duszpasterskie 20.02.2022

1. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci.
  1. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
  1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i adoracja do godz. 19.30.
  • we wtorek – Święto, Katedry Św. Piotra, apostoła;
  • w środę – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
  1. Wspólnotę Czcicieli Bożego Miłosierdzia i wszystkich pragnących włączyć się do tej grupy zapraszamy we wtorek na Mszę św. na godz. 18.00 a potem na spotkanie do salki na plebanii.
  1. Osoby chętne do śpiewu i gry na instrumentach zapraszamy na próbę scholii przygotowującą do Triduum Paschalnego we wtorek o godz. 19.30 do kościoła.
  2. Składamy podziękowanie osobom, które w dniu wczorajszym pomogły przy sprzątaniu naszej świątyni. Bóg zapłać.
  3. Przygotowujemy się do przeżywania obchodów 40-lecia naszej parafii. Osoby, które chciałyby się włączyć w Komitet Organizacyjny zapraszamy w czwartek  na godz. 19.00  do salki na plebanie. Jednocześnie zwracamy się z prośbą do Parafian o użyczenie zdjęć z ważniejszych wydarzeń w parafii. Podpisane zdjęcia z jakiej są uroczystości i z datą tej uroczystości oraz adresem właściciela prosimy przynosić do zakrystii lub do biura parafialnego. Zdjęcia potem zwrócimy.
  4. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone  w dniu dzisiejszym  ofiary na tacę inwestycyjną  przeznaczona na instalację oświetlenia nowych stacji drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej. Bóg zapłać!
  5. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  6. W minionym tygodniu odeszły do wieczności nasze  Parafianki: śp. Stanisława Kriesel-Robak l.80 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej, śp. Łucja Dubiela l.90 z ul. Redłowskiej i śp. Leokadia Baran l.92 z ul. Szarych Szeregów. Je i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
  7. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli oraz dobrego, owocnego i zdrowego tygodnia. Szczęść Boże!