Ogłoszenia duszpasterskie 21.07.2019

1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
  2. W czwartek,  25 lipca z okazji dnia św. Krzysztofa –patrona kierowców zapraszamy wszystkich kierujących pojazdami na Mszę św. na godz. 18.00, będziemy się za nich modlili, aby dobrze i w stanie trzeźwości korzystali z pojazdów i uniknęli nieszczęśliwych wypadków. Po Mszy św. poświęcenie samochodów, motocykli, rowerów i innych pojazdów na placu przed kościołem.
    • w poniedziałek – święto św. Marii Magdaleny
    • we wtorek –święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy;
    • w środę – wspomnienie św. Kingi, dziewicy;
    • w czwartek – święto św. Jakuba, Apostoła;
    • w piątek- wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP.
  4. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  5. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
  6. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30
  7. W piątek wyrusza XXXIV Gdyńska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Msza św. inaugurująca w tym dniu o godz. 6.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdyni, po której pielgrzymi wyruszą na 18-dniowy szlak pątniczy. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  8. W następną niedzielę będziemy gościli w naszej parafii zespół z Ukrainy (z Lwowa) „Galicja Folk Band”. Zespół swoją muzyką i śpiewem będzie ubogacał liturgię na wszystkich Mszach św. O godz. 19.00 zespół zaprasza na koncert. Po każdej Mszy św. będzie też można nabyć płyty CD z muzyką zespołu. Serdecznie zapraszamy.
  9. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
  10. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.  Szczęść Boże!