Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Parafialne 28.07.2019

 1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy wakacji i życzymy wszystkim dobrej pogody  oraz Bożego wypoczynku. 
 2. W dniu dzisiejszym gościmy w naszej parafii zespół z Ukrainy (z Lwowa) „Galicja Folk Band”. Zespół swoją muzyką i śpiewem będzie ubogacał liturgię na wszystkich Mszach św. Po Mszy św. wieczornej około godz. 19.00 zespół zaprasza na koncert. Po każdej Mszy św. będzie też można nabyć płyty CD z nową muzyką zespołu. Serdecznie zapraszamy.
 3. Od czwartku rozpoczynamy miesiąc sierpień, który starajmy się przeżyć w całkowitej trzeźwości, ofiarując Panu Bogu nasze wyrzeczenia w intencji ludzi uzależnionych i ich rodzin, szczególnie z naszej parafii. 
 4. W kalendarzu liturgicznym przypadają w tym tygodniu:
  • w poniedziałek – wspomnienie Św. Marty;
  • w środę –wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli, prezbitera;
  • w czwartek – wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora K-ła. 
 5. W środę zapraszamy na Nowennę  do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 6. W tym tygodniu przypada I-czwartek, I-piątek i I-sobota miesiąca.
 7. W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
 8. W piątek okazja do spowiedzi św.  w czasie porannych Eucharystii i od godz. 17.00.
 9. Nabożeństwo  I-piątkowe po Mszy św. o godz. 7.00 i o godz. 17.00 
 10. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w I-sobotę  o godz. 7.30 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic a o 8.30 na Mszę św. w intencji  tej wspólnoty. 
 11. Chorych z posługą sakramentalną Ks. Kazimierz i Ks. Proboszcz odwiedzą w piątek od godz. 9.00 a Ks. Paweł w sobotę od godz. 9.00.
 12. W następną niedzielę zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”!
 13. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę.
 14. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.  Szczęść Boże!

Dodaj komentarz