Ogłoszenia Duszpasterskie 24.07.2022

1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy wakacji i życzymy wszystkim dobrej pogody  oraz Bożego wypoczynku.
  1. W dniu jutrzejszym z okazji dnia św. Krzysztofa –patrona kierowców po Mszy św. wieczornej poświęcenie samochodów, motocykli, rowerów i innych pojazdów na placu przed kościołem.
  1. W środę zapraszamy na Nowennę  do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i adoracja do godz. 19.30.
  1. W kalendarzu liturgicznym przypadają w tym tygodniu:
  • w poniedziałek – święto św. Jakuba, apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa;
  • we wtorek -wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP;
  • w piątek – wspomnienie Św. Marty, Marii i Łazarza.
  1. W minioną niedzielę zebraliśmy na remont górnej zewnętrznej ściany naszego kościoła  6129,70 zł. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”!
  1. W następną niedzielę zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne.
  1. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
  1. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.  Szczęść Boże!