Ogłoszenia Duszpasterskie 31.07.2022

1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
  • w poniedziałek: wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dra Kościoła;
  • w czwartek: wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera, patrona proboszczów;
  • w sobotę: Święto Przemienienia Pańskiego.
  1. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  1. W tym tygodniu przypada I-czwartek, I-piątek miesiąca i I sobota miesiąca.
  1. W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
  1. W piątek okazja do spowiedzi św. rano od godz. 6.30–7.00 i od 8.00-8.30 i po południu od godz. 17.00 – 18.00.
  1. Nabożeństwo  I-piątkowe po Mszy św. o godz. 7.00 i o godz. 17.00.
  1. W I-sobotę miesiąca o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I-sobotnie.
  1. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w I-sobotę  o godz. 7.30 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic a o godz. 8.30 na Mszę św. w intencji  tej wspólnoty
  1. W dniu dzisiejszym przed kościołem zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za złożone na ten cel ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać!”
  1. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i wakacyjny numer naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie.
  1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin śp. Józef Kończak l. 91 z ul. Powstania Śląskiego. Jego i wszystkich zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…
  1. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, błogosławionego tygodnia.  Szczęść Boże!