Ogłoszenia Duszpasterskie 24.10.2021

1. Ostatnie w tym roku nabożeństwa różańcowe do następnej niedzieli włącznie: dla dorosłych o godz. 17.30, dla dzieci we wtorek i piątek o godz. 16.30 a dla młodzieży we wtorek i piątek o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy.

\

1. Wspólnotę Czcicieli Bożego Miłosierdzia  i wszystkich, którzy chcą włączyć się w tę grupę apostolską zapraszamy we wtorek na wieczorną Mszę św. a potem na spotkanie na plebanii.
  1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach różańca o godz. 17.30.
  1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji NSPJ z prośbą o jej dobre owoce.
  1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i adoracja do godz. 19.30.
  1. Kartki z wypominkami za naszych zmarłych można składać podczas niedzielnej tacy a także w zakrystii lub w biurze parafialnym. By uniknąć pomyłek tzw. „wypominki całoroczne”, prosimy składać osobiście w zakrystii lub biurze parafialnym. Intencje na Msze św.  zbiorowe, które będą odprawiane w Dzień Zaduszny tj. 2 listopada o godz. 8.30 i 18.00 prosimy, by wyraźnie zaznaczyć, że chodzi o Mszę św. zbiorową.
  1. W następny poniedziałek – 1 listopada – przypada Uroczystość Wszystkich Świętych.  Msze św. jak w każdą niedzielę.
  1. W następny wtorek tj.- 2 listopada- Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W tym dniu Msze św. o godz. 7.00, 8.30, a po południu o godz. 17.00 i 18.00. Msza św. o godz. 8.30 i 18.00  tradycyjnie jest Mszą zbiorową za naszych zmarłych. Intencje na te Msze św. można jeszcze składać do następnego poniedziałku włącznie. Naszą modlitwą pomóżmy naszym wiernym zmarłym dostać się do nieba.
  1. W dniu dzisiejszym przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na misje.
  1. Informujemy, że w minioną niedzielę zebraliśmy na stacje drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej 5852 zł. Za wszelkie ofiary także te składane na konto bankowe parafii składamy serdeczne Bóg zapłać!
  1. Cotygodniową prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  1. W minionym tygodniu odeszły do wieczności nasze Parafianki śp. Stanisława Stawińska   l.92 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej i śp. Genowefa Plichta l.83 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Je i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
  1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego, zdrowego tygodnia. Szczęść Boże!