Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ IV Niedziela Zwykła – 3 LUTEGO 2019 R.

 1. W imieniu kapłanów pragniemy wyrazić wdzięczność wszystkim rodzinom, które przyjęły kapłana z wizytą duszpasterską do swoich mieszkań czy domów. Dziękujemy za wspólna modlitwę, miłe przyjęcie, gościnność oraz za wszelkie ofiary „Bóg zapłać!”. Dziękujemy także ministrantom za posługę.
 2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada:
  • we wtorek – wspomnienie Świętej Agaty, dziewicy i męczennicy;
  • w środę – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy.
 1. Od jutra po przerwie spowodowanej kolędą wznawiamy katechezę sakramentalną, która będzie odbywać się według dotychczasowego porządku. Dzieci przygotowujące się do I komunii św. mają katechezę w środę o godz. 15.40 w salce w szkole lub w czwartek o godz. 16.30 w salce na plebanii a młodzież do bierzmowania ma katechezę w poniedziałek o godz. 19.00.
 2. Panów ze Wspólnoty Mężczyzn Św. Józefa i wszystkich chętnych Panów zapraszamy w poniedziałek na godz. 18.00 na Mszę św. do Kościoła a później ok. godz. 19.00 na spotkanie w salce na plebanii.
 3. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-komunii św. odbędzie się w środę 6 lutego o godz. 19.00 w kościele. Obecność rodziców obowiązkowa.
 4. Wspólnotę Marana Tha zapraszamy w czwartek o godz. 18.00 na Mszę św. a później na  spotkanie w salce na plebanii.
 5. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 6. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
 7. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 8. Czciciele Bożego Miłosierdzia Archidiecezji Gdańskiej pragną rozszerzyć Nowennę Tygodni przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Rozpoczęcie nowenny już w środę 6 lutego. Osoby, które chciałyby się podjąć odprawiania nowenny przez 3 dni w miesiącu lutym, marcu i kwietniu proszone są o kontakt z ks. Proboszczem po Mszy św. w zakrystii.
 9. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 10. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka: śp. Janina Bołkowska l. 88 z ul. Cylkowskiego. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu.
 11. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz