Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 01 KWIETNIA 2018 R.

  1. Pan Zmartwychwstał Prawdziwie – Alleluja! Niech ta radość przenika nasze serca. W imieniu wszystkich Kapłanów z naszej parafii pragnę Wam Drodzy Parafianie i przybyli Goście złożyć jak najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech Zmartwychwstały Pan napełni Wasze serca radością i pokojem. Niech wleje w Wasze rodziny i całą naszą parafię  miłość i optymizm. Niech doda sił potrzebnych w codziennym życiu. Niech obdarzy łaską zdrowia wszystkich a zwłaszcza chorych i cierpiących. Przekażcie te nasze życzenia tym wszystkim, którzy z powody choroby musieli pozostać w domach, tym którzy te dni spędzą w szpitalach, tym którzy pracują na morzu i poza granicami Polski, wszystkim którzy w te święta są z dala od swoich najbliższych. Wszystkim życzymy Wesołych Świąt!
  2. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przeżywania Wielkiego Tygodnia. Kapłanom wyrażamy wdzięczność za posługę w sakramencie pojednania, za modlitwy i udział w obrzędach liturgicznych. Paniom i Panom oraz młodzieży ze Scholii „In Domino” za piękne przygotowanie kwiatów i dekoracji naszej świątyni. Całej służbie liturgicznej pod przewodnictwem Ks. Marcina za przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii Triduum Paschalnego. Naszemu klerykowi Damianowi. Wszystkim grupom za adorację, Pani Hani i Panu Przemkowi  za ubogacenie  śpiewem liturgii. Dziękuję Wam Bracia i Siostry za obecność, modlitwę i przykład wiary jaki daliście w ciągu tych dni. Wszystkim składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. Jutro w II Dzień Świąt – w Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte w porządku niedzielnym. W dniu jutrzejszym zbiórka do puszek przed kościołem na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  4. Wyrażamy wdzięczność tym, którzy podzielili się  darami z najbardziej potrzebującymi a Parafialnemu Zespołowi Caritas dziękujemy za  ich rozdanie  tym osobom.
  5. Nowenna przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia z Koronką przy wystawionym Najświętszym Sakramencie dzisiaj i jutro tj.  w I i II Dzień Świąt Wielkanocnych oraz przez Oktawę Wielkanocną codziennie o godz. 15.00.
  6. Uroczystości odpustowe w naszej parafii odbędą się za tydzień w Niedzielę Bożego Miłosierdzia tj. 8.04.2018r. Uroczysta Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 13.00 a po niej Koronka do Bożego Miłosierdzia i procesja wokół kościoła. Po modlitwach zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na „minifestyn odpustowy” przy muzyce i zabawie. Już dziś zwracamy się też o pomoc w jego organizacji i upieczenie ciast na to nasze – rodzinne święto.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świąteczny numer naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie .
  8. Wysłuchajmy jeszcze życzeń naszego Metropolity Gdańskiego. (odczytać).

Dodaj komentarz