Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 06 MAJA 2018 R.

 1. Nabożeństwa majowe codziennie o godz.17.30  Naszą postawą i modlitewnym uczestnictwem w tych nabożeństwach dajmy wyraz miłości do Matki Bożej.
 2. We wtorek obchodzimy w kościele uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. Zapraszamy do modlitwy za naszą Ojczyznę. A w następną niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 3. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach nabożeństwa majowego.
 4. Panów z Kościelnej Wspólnoty Mężczyzn i chętnych mężczyzn zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 20.00 do salki na plebanii.
 5. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
 6. W piątek po Mszy św. wieczornej Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godziny 19.30.
 7. W najbliższą sobotę dzieci z klas III przystąpią  do I-Komunii świętej na Mszy św. o godz. 11.00. W czasie Białego Tygodnia dzieci przychodzą w niedzielę na Mszę św. na godz. 11.30 a od poniedziałku do piątku na  17.30 na nabożeństwo majowe i Mszę św.
 8. Próby przed I-komunią św. od poniedziałku do czwartku o godz. 16.00. Obecność dzieci obowiązkowa.
 9. Spowiedź i nabożeństwo pokutne dla dzieci przed I-komunią św. odbędzie się w piątek o godz. 16.30. Spowiedź dla rodziców i rodzin tych dzieci w piątek od godz. 18.00-19.00.
 10. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na modlitwę wstawienniczą.
 11. W następną niedzielę 13 maja serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. W programie Msza św. o godz. 18.00, o godz. 19.00 Różaniec Fatimski, o 19.30 Apel Jasnogórski i procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła.
 12. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą gazetkę Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
 14. Przypominamy, że parafia nasza organizuje pielgrzymkę autokarową do Kalisza, Gniezna, Pakości i Lichenia w sobotę 19 maja. Koszt 140 zł. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisywać się można w zakrystii.
 15. Parafia Św. Antoniego OO. Franciszkanów w Gdyni na Wzgórzu św. Maksymiliana zaprasza w sobotę 12 maja br. na godz. 15.00 na spektakl Adama Mickiewicza pl. „Konfederaci Barscy” wystawiany przez „Studencki Teatr Dobry Wieczór” z Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu z okazji 100-rocznicy odzyskania przez Polski Niepodległości.
 16. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz