Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ Ogłoszenia ~ XIII Niedziela Zwykła – 2 Lipca 2017r.

 1. Serdecznie witamy w naszej parafii wszystkich Gości przebywających na wakacjach i urlopach i życzymy błogosławionego wypoczynku.
 2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
 • w poniedziałek, 03.07 – święto św. Tomasza, apostoła;
 • w czwartek, 06.07 – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej;
 • w piątek, 07.07 – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
 1. W środę o godz. 7.30 Godzinki ku czci MB Bolesnej a Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 2. W tym tygodniu przypada I-czwartek i i-piątek miesiąca.
 3. W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
 4. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30., o godz. 17.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe a o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Bożego Miłosierdzia; po Mszy św. spotkanie w kościele.
 5. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna: w poniedziałek i piątek od godz. 16.45- 17.45 a we wtorek i czwartek od godz. 9.00 – 10.00.
 6. W korytarzu zakrystii można nabyć nowe numery: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Arki. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 7. Są nadal 2 miejsca na pielgrzymkę do Lourdes, Fatimy i la Salette. Program i zapisy po Mszy św. w zakrystii.
 8. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do: Piaseczna, Kwidzyna, Rywałdu i Jabłonowa Pomorskiego, która odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 8 lipca br. Zapisy i szczegółowy program w zakrystii.
 9. Ks. Kazimierz prosi o wpłaty od osób, które wpisały się na listę – do wtorku włącznie. Można to uczynić po Mszy św. w zakrystii.
 10. Zbiórka pielgrzymów w sobotę o godz. 6.50 przy kościele a wyjazd o godz. 7.10. Planowany powrót do parafii ok. godz. 19.30.
 11. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 12. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, słonecznego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz