Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 LIPCA 2018 R.

 1. Bardzo serdecznie witamy Gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
 2. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy licznie uczestniczyli w miniony piątek w nabożeństwie fatimskim.
 3. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Patronki MB Dobrej Śmierci.
 4. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 5. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 6. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30
 7. W tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel.
 8. W następną niedzielę tj. 22.lipca o godz. 19.00 zapraszamy na plac przy kościelny na przedstawienie pt. „Como Postolo” o życiu i działalności świętego Jakuba Apostoła, którego święto przypada w następną środę czyli 25 lipca. Spektakl prezentuje najważniejsze wydarzenia z życia apostoła w klimacie radosnej zabawy i improwizacji, nad którym dominuje refleksja nad tajemnicą świętości. Przyjdźmy i włączmy się w to przedstawienie.
 9. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone w dniu dzisiejszym ofiary przeznaczona na malowanie elewacji tylnej ściany kościoła. Prace trochę utrudniła pogoda ale od poniedziałku będą dalej kontynuowane. Bóg zapłać!
 10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
 11. W dniach od 9-11 sierpnia br. nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Cmolasie. Po drodze nawiedzimy Sanktuarium Matki Bożej w Kałkowie, Sanktuarium Relikwii Krzyża Świętego w Świętym Krzyżu oraz Sanktuarium Matki Bożej Pojednawczyni Grzeszników w Dębowcu. Zapisy w zakrystii.
 12. Już dziś informujemy, że w dniach 28-30 września br. organizujemy pielgrzymkę autokarową do Kodnia, Drohiczyna, Sokółki, Suchowoli, Gietrzwałdu, Hajnówki, Białowieży, Grabarki i Rostkowa. Koszt ok. 400 zł. Informacje i zapisy u ks. Proboszcz.
 13. Organizujemy także pielgrzymkę do Turcji w terminie 10-17 listopada br. a w terminie 5-19 lutego 2019 r. do Argentyny i Brazylii – śladami Ojca św. Franciszka. Program pielgrzymek wywieszony jest w gablocie przed Kościołem i umieszczony na stronie internetowej parafii. Informacje i zapisy u ks. Proboszcza.
 14. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianin: śp. Henryk Kwaśny l. 81 z ul. Korczaka; śp. Michał Plejewski l. 45 z ul. Ruchu Oporu i śp. Urszula Niezgoda l. 81 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…
 15. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, słonecznego tygodnia.  Szczęść Boże!

Dodaj komentarz