Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 LIPCA 2018 R.

 1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy wakacji i życzymy wszystkim dobrej pogody oraz Bożego wypoczynku.
 2. Od środy rozpoczynamy miesiąc sierpień, który starajmy się przeżyć w całkowitej trzeźwości, ofiarując Panu Bogu nasze wyrzeczenia w intencji ludzi uzależnionych i ich rodzin, szczególnie z naszej parafii.
 3. W kalendarzu liturgicznym przypadają w tym tygodniu:
  • we wtorek – wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora K-ła;
  • w sobotę -wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów.
 4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 5. W tym tygodniu przypada I-czwartek, I-piątek i I-sobota miesiąca.
 6. W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
 7. W piątek okazja do spowiedzi św. w czasie porannych Eucharystii i od godz. 16.30, po Mszy św. o godz. 7.00 i o godz. 17.00 nabożeństwo  I-piątkowe.
 8. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w I-sobotę o godz. 7.30 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic a o 8.30 na Mszę św. w intencji  tej wspólnoty.
 9. Chorych z posługą sakramentalną Ks. Kazimierz i Ks. Proboszcz odwiedzą w piątek od godz. 9.00 a Ks. Paweł w sobotę od godz. 9.00.
 10. W następną niedzielę zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne.
 11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
 12. Przypominamy, że w dniach od 9-11 sierpnia organizuje pielgrzymkę autokarową do Cmolasu, Kałkowa, Świętego Krzyża i Dębowca, a w dniach 28-30 września do Kodnia, Drohiczyna, Sokółki, Suchowoli, Gietrzwałdu, Hajnówki, Białowieży, Grabarki i Rostkowa. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.
 13. Organizujemy także pielgrzymkę do Turcji w terminie 10-17 listopada br. a w terminie 5-19 lutego 2019 r. do Argentyny i Brazylii – śladami Ojca św. Franciszka. Informacje i zapisy u ks. Proboszcza.
 14. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz