Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 WRZEŚNIA 2018 R.

 1. W dzisiejszej niedzielę na wszystkich Mszach świętych oprawę muzyczną będzie tworzyć nasza redłowska schola parafialna. Po każdej Mszy, przed kościołem, młodzież zbiera ofiary do puszek na leczenie naszej parafianki, trzy i pół letniej Emilki Engler, której historię przybliżyliśmy w poprzednim numerze gazetki Miłosierdzie. Dodatkowo zapraszamy na krótki koncert uwielbieniowy dziś po Mszy Świętej o godz. 10:00. Za wszelkie wsparcie w imieniu rodziców Emilki składamy serdeczne „Bóg zapłać!” Słowa wdzięczności kierujemy także dla naszej scholii i wszystkich wspomagających tę inicjatywę.
 2. Od jutra rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie: dla dorosłych o godz.17.30, dla dzieci we wtorki i w piątki  o godz. 16.30, a dla młodzieży we wtorki i w piątki o godz.17.30. W niedzielę nabożeństwo różańcowe dla całych rodzin o godz. 17.30. Odpowiedzmy pozytywnie na prośbę Maryi z Fatimy, Gietrzwałdu, Lourdes, by codziennie modlić się na różańcu.
 3. Za tydzień w niedzielę, 7 października na Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych.
 4. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  • w poniedziałek: wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy;
  • we wtorek :wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów;
  • w czwartek: wspomnienie św. Franciszka z Asyżu; Imieniny Ojca św.
  • w piątek: wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej;
  • w następną niedzielę: wspomnienie NMP Różańcowej.
 5. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 6. W tym tygodniu przypadają: I-czwartek, I-piątek i I-sobota miesiąca.
 7. W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
 8. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej Marana Tha.
 9. W I-piątek okazja do spowiedzi św. w czasie porannych Mszy św. i po południu od godz. 16.00. Nabożeństwo I-piątkowe po Mszy św. o godz. 7.00 oraz o godz. 17.00 ; o godz. 16.30 Msza św. dla dzieci a po niej nabożeństwo różańcowe.  Rodziców prosimy by dopilnowali aby dzieci i młodzież skorzystały w tym dniu ze spowiedzi i uczestniczyły we Mszy św.
 10. Kazimierz odwiedzi chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 9.00. a Ks. Paweł i wyjątkowo Ks. Proboszcz w sobotę również od godz. 9.00.
 11. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy wyjątkowo, z racji Wspomnienia MB Różańcowej na Mszę św. i wymianę tajemnic  nie w sobotę ale w niedzielę o godz.16.30 a o godz. 17.30 na nabożeństwo różańcowe.
 12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę i  Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
 13. W następną niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 14. Informujemy, że w biurze parafialnym w godzinach urzędowania można zgłaszać intencje mszalne na 2019 rok.
 15. Osoby zapisane i zainteresowane pielgrzymką do Turcji w listopadzie br. oraz do Argentyny i Brazylii w lutym 2019 r. zapraszamy na spotkanie organizacyjne z przedstawicielem Biura w następny wtorek tj. 9 października o godz. 18.00 do salki na plebanii.
 16. Panu Mariuszowi dziękujemy za prace w zakrystii i życzymy powrotu do zdrowia. Bóg zapłać!
 17. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz