Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ Ogłoszenia ~ XXXIII Niedziela zwykła – 19 Listopad 2017r.

 1. Wspólnota Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci zaprasza w listopadzie w dni powszednie na Drogę Krzyżową w intencji zmarłych o godz. 7.30.
 2. W poniedziałek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci, po Mszy św. spotkanie w kościele.
 3. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego.
 4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 5. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji NSPJ  z prośbą o jej dobre owoce.
 6. Wspólnotę biblijno-modlitewną „Marana tha” zapraszamy na spotkanie w czwartek po Mszy św. wieczornej, na  19.00 do salki przy plebanii.
 7. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 8. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy przeżywać:
 • w poniedziałek – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana;
 • we wtorek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny;
 • w środę – wspomnienie Św. Ceceli, dziewicy i męczennicy;
 • w piątek – wspomnienie św. męczenników koreańskich;
 • w przyszła niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
 1. Przypominamy, że osoby zaopatrzone w pisemną zgodę Ks. Proboszcza roznoszą na terenie naszej parafii poświęcone opłatki wigilijne. Ofiary złożone przy tej okazji będą w całości przeznaczone na cele inwestycyjne (remont plebanii i elewację tylnej części kościoła). Opłatki, tak jak w latach poprzednich są dostępne także w zakrystii lub w biurze parafialnym.
 2. Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na „tacę inwestycyjną” –przeznaczone na pokrycie kosztów oleju opałowego na ogrzewanie kościoła.
 3. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 4. Za dwa tygodnie tj. 3 grudnia rozpoczniemy Adwent. Msze św. roratnie będą w naszej parafii o godz. 6.30. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci przynoszą na roraty lampiony, które można wykonać w domu albo zakupić przy wyjściu z kościoła.
 5. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie: śp. Maria Szuta 88 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej; śp. Maria Baranowska l. 61 z ul. Cylkowskiego; śp. Krystyna Pękala l. 74 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej oraz  śp. Zbigniew Gniadowicz l. 70 z ul. Szarych Szeregów.  Polećmy Ich i wszystkich naszych zmarłych  miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
 6. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz