Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

porządek Mszy św. w dniu 29.03.2020

DRODZY WIERNI !
Zwracamy się z gorącą prośbą o zrozumienie nadzwyczajnych środków zapobiegawczych, które byliśmy zobowiązani wprowadzić w związku ze stanem epidemii w Polsce.

Liczba uczestników Mszy Świętej i nabożeństw nie może przekraczać 5 osób, dlatego prosimy o  korzystanie z dyspensy Księdza Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego i modlitwę w domach, biorąc udział w Mszy Świętej transmitowanej w telewizji, radiu czy internecie. Przypominamy o możliwości  przyjęcia komunii duchowej.

W naszej parafii istnieje możliwość sprawowania jednocześnie dwóch Mszy św.: jednej w kościele i drugiej w kaplicy –wejście od strony plebanii. Msze św. w najbliższą niedzielę tj. 29.03.2020 będą odprawiane według następującego porządku:
godz. 7.00
godz. 8.00
godz. 9.00
godz. 10.00
godz. 11.00
godz. 12.00
godz. 13.00
godz. 17.00
godz. 18.00

Do uczestnictwa w Mszach świętych w kościele zapraszamy w pierwszej kolejności te osoby, które zamówiły intencję mszalną i ich najbliższych, z zachowaniem obowiązujących rozporządzeń. Prosimy o rodzinną modlitwę w intencji chorych i cierpiących oraz o ustanie epidemii. Prosimy także o wrażliwość na tych parafian, którzy być może potrzebują pomocy i wsparcia.

Wasi Duszpasterze

Informacja Stolicy Apostolskiej
o przyznaniu specjalnych odpustów dla wiernych w obecnej sytuacji pandemii
https://episkopat.pl/stolica-apostolska-udziela-odpustu-specjalnego-wiernym-dotknietym-pandemia-koronawirusa/

Dodaj komentarz