Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ Ogłoszenia ~ Uroczystość Wszystkich Świętych – 1 Listopad 2017 r.

 1. W dniu dzisiejszym przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w każdą niedzielę.
 2. Jutro – 2 listopada- Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 8.30, a po południu o godz. 17.00, 18.00 i 19.00. Msza św. o godz. 8.30 i 18.00  tradycyjnie jest Mszą zbiorową za naszych zmarłych. Intencje na te Msze św. można jeszcze składać dzisiaj i jutro przed Mszą św.
 3. Od soboty czyli od 4 listopada różaniec z wypominkami za zmarłych o godz. 17.30, ponadto wspólnota Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci w listopadzie odprawiać będzie Droga Krzyżowa za zmarłych rano o godz. 7.30.
 4. Przypominamy o możliwości uzyskania odpustu za dusze w czyśćcu cierpiące. Warunkiem uzyskania odpustu jest stan łaski uświęcającej, uczestnictwo we Mszy św. oraz przyjęcie komunii św., a w dniach od 1-8 listopada nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych.
 5. Kartki z wypominkami za naszych zmarłych na miesiąc listopad i na cały rok 2018 można jeszcze składać dzisiaj i w najbliższe dni.
 6. W tym tygodniu przypadają I- czwartek, I-piątek i I-sobota miesiąca.
 7. W czwartek od godz. 16.00 – do godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 19.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
 8. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00, o godz. 17.00 nabożeństwo              I-piątkowe a o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Bożego Miłosierdzia.
 9. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w I-sobotę o godz. 7.30 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic a o godz. 8.30 na Mszę św. w intencji  tej wspólnoty. Po Mszy św. Ks. Proboszcz zaprasza członków I i II róży na spotkanie przy kawie do salki przy plebani.
 10. Chorych z posługą sakramentalną Ks. Kazimierz i Ks. Proboszcz odwiedzą w piątek od godz. 9.00 a Ks. Marcin w sobotę również od godz.9.00.
 11. Jutro z racji Dnia Zadusznego biuro parafialne będzie nieczynne.
 12. Informujemy, że w niedzielę zebraliśmy na misje święte 1476 zł. Bóg zapłać!
 13. Składamy wszystkim najlepsze życzenia imieninowe z okazji święta wszystkich naszych patronów i życzymy owocnego przeżywania czasu modlitwy za naszych zmarłych. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz