Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

XXX Niedziela zwykła – 29 Październik 2017r.

Ostatnie w tym roku nabożeństwa różańcowe do wtorku włącznie o godz. 17.30. Wyrażamy wdzięczność tym wszystkim, którzy w tym nabożeństwie przez cały miesiąc gorliwie brali udział: dzieciom, młodzieży i dorosłym. „Bóg zapłać!”.

W środę – 1 listopada – przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w każdą niedzielę. Przypominamy, że w tym dniu każdy katolik zobowiązany jest do uczestnictwa w Eucharystii.

W – czwartek – 2 listopada- Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W tym dniu Msze św. o godz. 7.00, 8.30, a po południu o godz. 17.00, 18.00 i 19.00. Msza św. o godz. 8.30 i 18.00 tradycyjnie jest Mszą zbiorową za naszych zmarłych. Intencje na te Msze św. można jeszcze składać do środy włącznie. Naszą modlitwą pomóżmy naszym wiernym zmarłym dostać się do nieba.

Od soboty czyli od 4 listopada różaniec z wypominkami za zmarłych o godz. 17.30. a rano o godz. 7.30 w listopadzie odprawiana będzie Droga Krzyżowa za zmarłych.

W tym szczególnym czasie modlitwy w intencji naszych wiernych zmarłych pamiętajmy o możliwości uzyskania odpustu za dusze w czyśćcu cierpiące. Warunkiem uzyskania odpustu jest stan łaski uświęcającej, uczestnictwo we Mszy św. oraz przyjęcie komunii św., a w dniach od 1-8 listopada nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych.

Kartki z wypominkami za naszych zmarłych można składać podczas kolekty dzisiaj i w środę albo w zakrystii lub w biurze parafialnym. Wypominki całoroczne prosimy składać osobiście w zakrystii lub w biurze parafialnym.

W tym tygodniu przypadają I- czwartek, I-piątek i I-sobota miesiąca.

W czwartek od godz. 16.00 – do godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 19.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.

W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00, o godz. 17.00 nabożeństwo I-piątkowe a o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Bożego Miłosierdzia.

Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w I-sobotę o godz. 7.30 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic a o godz. 8.30 na Mszę św. w intencji tej wspólnoty. Po Mszy św. Ks. Proboszcz zaprasza członków I i II róży na spotkanie przy kawie do salki przy plebani.

Chorych z posługą sakramentalną Ks. Kazimierz i Ks. Proboszcz odwiedzą w piątek od godz. 9.00 a Ks. Marcin w sobotę również od godz.9.00.

W czwartek z racji Dnia Zadusznego biuro parafialne będzie nieczynne.

W dniu dzisiejszym przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na misje.

Informujemy, że w minioną niedzielę zebraliśmy na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w 1672,52 zł.

Cotygodniową prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Niedzielę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
Komisariat Policji w Redłowie ostrzega, by nie dać się oszukać nasilającym się kradzieżom „na wnuczka” czy „na policjanta”. Ulotki jak działać w wypadku próby gdy ktoś chce nas oszukać znajdują się przy wyjściu z kościoła.

Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz