Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Życzenia Boże Narodzenie 2021

DrodzyParafianie!                                                                                                                                                                              

           Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę Wam życzyć wiele radości wypływającej z tej Dobrej Nowiny że,  Bóg dziś na nowo zamieszkał wśród nas. Niech maleńki Jezus w  tą naszą trudną pandemiczną codzienność  wniesie  radość,  miłość, pokój  a przede wszystkim nadzieję. Niech uwolni nas od pandemii koronawirusa i obdarza zdrowiem. Wpatrujmy się w to Boże Dziecię, podziwiajmy i wychwalajmy Je, a przede wszystkim wsłuchujmy się w Jego głos!

Dzielmy się na co dzień Miłością, którą On jest dla każdego z nas. Przeżyjmy te Święta wśród najbliższych w pełnej życzliwości,  rodzinnej atmosferze oczywiście zachowując obostrzenia sanitarne. Wlewajmy chrześcijańską nadzieję w serca tych wszystkich, którzy są w te dni z dala od najbliższych, w serca wszystkich chorych, samotnych, czy opuszczonych. Boże Dziecię błogosław i chroń Ojczyznę miłą – nasz Polski Dom!  A Maryja niech otacza nas płaszczem swojej macierzyńskiej opieki w Nowym 2022 Roku! Wszystkim życzę Wesołych Świąt i pełnego Bożej Łaski Nowego Roku.

Ks. Proboszcz z Kapłanami: Ks. Kazimierzem i Ks. Pawłem